Blog


Když soudní překlad nestačí. Apostilu nebo superlegalizaci?

20.05.2017 Obecně o překladatelství / zajímavosti

Víme, jaký je rozdíl mezi apostilou a superlegalizací. Vysvětlíme to i vám. Dozvíte se, kým nechat ověřit vaši listinu, aby ji přijali kdekoli na světě.

Když hledáme překladatele a nevíme, koho vybrat

07.04.2017 Obecně o překladatelství / zajímavosti

Najděte nejlepšího překladatele během chvilky. Poradíme vám, na čem si trvat, co očekávat a jak nenaletět na zdánlivě výhodné nabídky.

Překlad smlouvy do němčiny

Právní překlady

Překlad smlouvy o výhradním obchodním zastoupení. Profesionální překlady z/do němčiny od rodilých mluvčích a soudních překladatelů.

Překlad znaleckého posudku do němčiny

Právní překlady

Překlad znaleckého posudku do němčiny pro firmu IMC design&architecture. Profesionální překlady z/do němčiny od rodilých mluvčích a soudních překladatelů.

Překlad popisu ovládání do němčiny

Technické překlady

Překlad popisu ovládání válečkového dopravníku pro firmu A- TECHNOLOGY s.r.o. Profesionální překlady z/do němčiny od rodilých mluvčích a soudních překladatelů.

Překlad kvalifikačních předpokladů do polštiny

Marketingové/Prezentační Překlady

Překlad kvalifikačních a profesních předpokladů do polštiny pro firmu Czech Brewmaster s.r.o.. Profesionální překlady z/do polštiny od rodilých mluvčích a soudních překladatelů.

Překlad technických instrukcí z polštiny

Technické překlady

Překlad technických instrukcí do češtiny pro Krnovské opravny a strojírny, s.r.o. Profesionální překlady z/do polštiny od rodilých mluvčích a soudních překladatelů.

Překlad technických zpráv do angličtiny

Technické překlady

Překlad technických zpráv pro společnost Kalora a.s. Profesionální překlady z/do angličtiny od rodilých mluvčích a soudních překladatelů.

Překlad technické zprávy do němčiny

Technické překlady

Překlad technické zprávy do němčiny pro společnost ZK ING s.r.o. Profesionální překlady z/do němčiny od rodilých mluvčích a soudních překladatelů.

Překlad prezentací z angličtiny do češtiny

Marketingové/Prezentační Překlady

Překlad školících prezentací pro firmu Kilion, s.r.o. Profesionální překlady z/do angličtiny od rodilých mluvčích a soudních překladatelů.

Překlad letáku z polštiny do češtiny

Marketingové/Prezentační Překlady

Cyklistická výzva - překlad letáku z polštiny do češtiny. Profesionální překlady z/do polštiny od rodilých mluvčích a soudních překladatelů.

Smlouva o převodu obchodních podílů - překlad do ruštiny

Právní překlady

Překlad smlouvy do ruštiny pro společnost DARA, s.r.o. Profesionální překlady z/do ruštiny od rodilých mluvčích a soudních překladatelů.

Brožura - překlad do angličtiny

Marketingové/Prezentační Překlady

Překlad brožury do angličtiny pro firmu PENTA CZ s.r.o. Profesionální překlady z/do angličtiny od rodilých mluvčích a soudních překladatelů.

Analýza rizik - překlad do ruštiny

Marketingové/Prezentační Překlady

Překlad analýzy rizik pro firmu Ekorex – Consult, spol. s r.o. do ruštiny. Profesionální překlady z/do ruštiny od rodilých mluvčích a soudních překladatelů.

Překlad do polštiny - příručka pro lepiče

Technické překlady

Překlad příručky pro lepiče pro firmu RENGL, s.r.o. Profesionální překlady z/do polštiny od rodilých mluvčích a soudních překladatelů.

Grantová smlouva - překlad z angličtiny do češtiny

Právní překlady

Překlad grantové smlouvy do češtiny pro Městskou část Prahy 5. Profesionální překlady z/do angličtiny od rodilých mluvčích a soudních překladatelů.

Překlad do polštiny návodu k instalaci

Technické překlady

Překlad návodu k instalaci, údržbě a obsluze. Profesionální překlady z/do polštiny od rodilých mluvčích a soudních překladatelů.

Vzor pracovní smlouvy - překlad do angličtiny

Právní překlady

Překlad vzoru pracovní smlouvy pro AD M&V spol. s r.o. Profesionální překlady z/do angličtiny od rodilých mluvčích a soudních překladatelů.

Překlad zápisu do němčiny - zápis ze shromáždění pro Společenství vlastníků domu

Právní překlady

Překlad zápisu ze shromáždění pro Společenství vlastníků domu. Profesionální překlady z/do němčiny od rodilých mluvčích a soudních překladatelů.

Rámcová smlouva o spolupráci - překlad z polštiny do češtiny

Právní překlady

Překlad rámcové smlouvy pro firmu Galpo s.r.o. Profesionální překlady z/do polštiny od rodilých mluvčích a soudních překladatelů.