Překlady ruštiny bez kompromisů

Profesionální překlady z/do ruštiny od vzdělaných rodilých mluvčích a soudních překladatelů získáte u nás za výhodnou cenu.

Jako úřední i dorozumívací jazyk carského Ruska se ruština rozšířila do východní Evropy a severní Asie. Dnes je ruština jedním ze šesti oficiálních jazyků OSN a čtvrtým nejpoužívanějším jazykem světa. Odhaduje se, že rusky mluví 285 milionů lidí po celém světě.

I když se ruský jazyk zdál na ústupu, získal naopak na popularitě a překlady z ruštiny i do ruštiny jsou pro nás denní záležitostí.

  • Díky spolupráci s profesionálními rodilými mluvčími, jsme schopni zajistit vysokou úroveň překladů
  • Mluvnické a gramatické vyjadřování našich překladatelů je na vysoké úrovni, a proto dodáváme vysoce kvalitní překlady do nebo z ruského jazyka. Naše reference a doporučení najdete zde
  • Chcete mít jistotu naprosté správnosti a srozumitelnosti překládaného textu? Využijte možnost korektury ruského textu rodilým mluvčím

Věděli jste, že vrcholné dílo ruské literatury je Puškinův Evžen Oněgin?

V rámci odborných překladů zvládáme nejen velikány ruského romantismu, ale především praktické překlady potřebné pro obchodní styky:

  • smlouvy, právnické, ekonomické a finanční texty
  • technické texty, technickou dokumentaci, výkresy, manuály, instrukce
  • obchodní korespondenci
  • odborné texty dle dohody

Odbornost na prvním místě

Jsme pyšní na naši širokou databázi spolupracujících překladatelů. Jedině tak Vám můžeme zajistit nejvhodnějšího překladatele, který má nejen jazykové vzdělání, ale specializuje se také na konkrétní obor. Pro Vás je to zárukou správně použitého názvosloví a odborných termínů.

Nechte si udělat cenovou nabídku

Pokud nám napíšete nebo rovnou zavoláte, dozvíte se cenovou kalkulaci překladu do 60 minut. Nezapomeňte přiložit také svůj text, kalkulaci překladu zhotovíme podle konkrétního požadavku. Pro Vaši prvotní představu se podívejte do našeho standardního ceníku zde.

Jsme opravdu rychlí

Zašlete nám Váš text na překlad ještě v dopoledních hodinách a my Vám jej dokážeme zpracovat do druhého dne. Vše za běžnou cenu avšak do maximálního objemu 5 normostran.

Umíme i kulaté razítko…

Jsme si vědomi, že soudní nebo úřední překlady zajišťují pouze soudem jmenovaní překladatelé. Překlad musí být opatřen kulatým razítkem a tlumočnickou doložkou. Naši prověření tlumočníci a překladatelé zajistí nezbytnou profesionalitu i pro tyto případy.

Je libo tlumočení?

Ať již máte před sebou obchodní jednání, školení nebo prezentaci v ruském jazyce či potřebujete přetlumočit z ruského jazyka – není nic snazšího. Spojte se s námi a my Vám dle místa, termínu a tématu tlumočení doporučíme nejvhodnější řešení.

Správnost překladu je naše priorita

I kdyby mrzlo jak v Rusku a všechno ztuhlo, na naší kvalitě to nic nezmění. Inspirováni ruskými literárními velikány ručíme za absolutní správnost textu, ať už gramatickou, stylistickou nebo odbornou. Puškin by na nás byl hrdý.

Naši korektoři poctivě odhalí každý překlep i nepřesnost a k Vám se dostane již grande finále. Naše spolupráce s rodilými mluvčími je základem pro překlady, které půjdou do velkonákladového tisku. Dohlédneme tak pečlivě na všechny případné knihy, letáky či brožury.

Víte, co obnáší korektura překladů? Pokud nemáte čas se zaobírat detaily a luštit po sobě každé slůvko, rovnou si ji objednejte.

Naše překlady klienti doporučují

Ještě váháte nad objednáním překladu? Jednoduše si projděte pár referencí a doporučení od našich dlouholetých klientů. Prověřené zkušenosti s našimi klienty jsou pro Vás zárukou naší expertízy. Naší předností je rychlost, kvalita i cena. Snadno se přesvědčíte. Když nám jednoduše zašlete nezávaznou poptávku ještě dnes.

Není nad to si nás vyzkoušet na vlastní kůži.

Aneb slovy klasika:
I dělník ve šroubárně si může přečíst Puškina v originále!“ A pokud ne, my vám jej přeložíme.

OBJEDNAT PŘEKLAD NEBO TLUMOČENÍ RUŠTINY