Překlady čínštiny srozumitelné do posledního znaku

S maximální pečlivostí překládáme a tlumočíme čínštinu, protože víme, že na každém znaku záleží. Z čínštiny i do čínštiny přeložíme cokoli. Tlumočení čínštiny zařídíme také.

Čínština v naší nabídce nás spojila s desítkami českých i zahraničních klientů, kteří potřebovali precizní a spolehlivé překlady nebo tlumočení čínštiny. Jak při úředním, tak při obchodním jednání hraje roli každý čínský znak a v případě tlumočení i správná výslovnost.

Ať už potřebujete přeložit několik vizitek do čínštiny, rozsáhlou technickou dokumentaci z čínštiny do češtiny nebo sháníte spolehlivé tlumočení čínštiny, jsme tady pro vás. Nezávaznou a bezplatnou kalkulaci překladu nebo tlumočení z/do čínštiny od nás získáte do 60 minut.

Vaše dotazy k překladům nebo tlumočení čínštiny zodpovíme každý den. Pište nebo volejte. Rádi pomůžeme.

Tradiční čínština nebo zjednodušená? Copak jsem sinolog?

Když nevíte, zda potřebujete překlad do čínštiny zapsaný tradičními nebo zjednodušenými znaky, obraťte se na nás. Poradíme vám. Sdělte nám účel překladu nebo zemi, kam překlad směřuje. Obecně lze říct, že rozdíl mezi tradiční a zjednodušenou čínštinou nepoznáte ve výslovnosti, ale v psaní čínských znaků. Zjednodušená čínština se používá v pevninské části Číny, kdežto tradiční čínština např. v Hongkongu nebo Tchaj-wanu. Starší texty napsané před rokem 1949 jsou psány v tradiční čínštině. V současnosti se však používá převážně zjednodušená čínština.

Kdyby nebylo sinologů, znalců čínského jazyka, historie a kultury Číny, znali bychom čínské vynálezy, kulturní památky a moudrost čínských mudrců? Čína je dlouhodobě známá také jako jeden z největších hráčů na poli světového obchodu. Firmy z celého světa hledají kvalitní výrobce a dodavatele v Číně a zároveň Čína hledá po celém světě příležitosti pro úspěšné investování. V posledních letech se také častěji mluví o možnostech exportu českých firem do Číny.

Nejčastěji poptávané překlady z/do čínštiny

Mezi zájemci o překlady a tlumočení čínštiny převažují firmy a investoři. Denním chlebem našich překladatelů čínštiny jsou však také:

  • Soudně ověřené překlady - rodné / oddací / úmrtní listy, vysvědčení, diplomy, atd.
  • Technické překlady - manuály, návody, výkresy, technické dokumentace.
  • Právní překlady - smlouvy, veškeré právní podklady, výpisy z obchodního nebo živnostenského rejstříku, atd.
  • Všeobecné překlady - cokoliv vás napadne. Od čínského tetování přes svitky a obrazy s čínskou kaligrafií až po brožurky pro čínské turisty.

Nechte si zdarma vyhotovit nezávaznou kalkulaci překladu nebo tlumočení čínštiny. Z našich profesionálů vám vybereme překladatele nebo tlumočníka na míru vaší poptávce. Spolupracujeme s rodilými mluvčími, kteří provedou korekturu překladu z/do čínštiny.

Kombinace čínštiny a dalších jazyků?

Kromě obousměrných překladů čínštiny v kombinaci s češtinou dokážeme zařídit překlady čínštiny v kombinaci s vybranými světovými jazyky. Nejčastější kombinace poptávaných překladů tvoří následující jazyky:

  • čínština /angličtina
  • čínština/ruština
  • čínština/němčina

Nenašli jste tu kombinaci čínštiny s jazykem, z/do kterého potřebujete překlad? Nevadí, kontaktujte nás. Domluvíme se.

EXPRESNÍ PŘEKLADY ČÍNŠTINY

Překlady čínštiny vyžadují více času než překlady jiných světových jazyků, proto doporučujeme zadávat překlady čínštiny s časovou rezervou. I přesto jsme vám k dispozici pro situace, kdy potřebujete překlad z/do čínštiny co nejdřív.

Do 5 normostran a při včasném odeslání poptávky (do 12:00) pro vás přeložíme text za běžnou cenu. Za příplatek pak získáte i expresní překlad z/do čínštiny o více než 5-ti normostranách.

Přesné tlumočení čínštiny buduje důvěru a vztahy

Věděli jste, že kromě správné výslovnosti záleží v čínštině i na tónu hlasu? Myslete strategicky a spolehněte se na profesionální tlumočníky čínštiny. Vaše vlastní mysl se pak může v klidu soustředit na samotné sdělení. Ať už se jedná o první obchodní schůzku, odbornou konferenci nebo třeba vzácnou návštěvu z Číny, my se postaráme, abyste se vy starat nemuseli. Naši zkušení tlumočníci vám pomohou snížit kulturní i jazykové bariéry, aby všechno dobře dopadlo. Je to pro nás otázka cti.

Máte specifická přání? Kontaktujte nás, určitě se domluvíme.

Kung-fu neumíme, ale čínských znaků se nebojíme

Popereme se za vás třeba s tisíci čínských znaků. Už do jedné hodiny od nezávazného poptání kalkulace od nás získáte cenovou nabídku. Čína je země mnoha krás a příležitostí, využijte našich služeb a poznejte ji zblízka.

Ceny překladů a tlumočení čínštiny při dlouhodobé spolupráci přizpůsobíme tak, abyste byli dlouhodobě spokojeni.

OBJEDNAT PŘEKLAD NEBO TLUMOČENÍ ČÍNŠTINY