Polské překlady, které vám otevřou dveře

Dodáme vám překlady polštiny, které vám otevřou dveře soudu, škol nebo obchodu. V obou směrech (z a do polštiny) přeložíme cokoli. Tlumočení polštiny? Předem zařízeno.

Překlady polštiny

Na překladech z polštiny a do polštiny naše firma vyrostla. Troufáme si říct, že polský jazyk je skoro naše mateřština. Přeložíme nebo přetlumočíme cokoli. Přes 10 let praxe, specializovaní překladatelé polštiny a profesionální přístup kořeněný polskou houževnatostí. Získejte nezávaznou kalkulaci překladu polštiny do 60 minut a přidejte se ke stovkám spokojených klientů.

Vaše dotazy k překladům nebo tlumočení polštiny zodpovíme každý den. Pište nebo volejte. Rádi pomůžeme.

Polský jazyk je nám vlastní! Slovo “nejde” nám je cizí.

Polština je mateřským jazykem více než 40 miliónů lidí a zdaleka se nejedná pouze o občany Polska. Polština je živá také na území států, kde žijí početné polské menšiny - v České republice (Těšínsko), na Slovensku, Ukrajině, v Bělorusku, v Litvě. Kdo na vlastní kůži zažil polskou srdečnost, obchodní dovednosti a schopnost najít řešení beznadějných situací, ten ví, že polština je jazyk, který snad otevírá i nebeské brány.

Potřebujete překlady z/do polštiny nebo profesionální tlumočení polštiny? Zařídíme to. Díky dlouholeté spolupráci s našimi překladateli a tlumočníky polštiny vaši poptávku přihrajeme těm nejlepším z oboru. Korektura překladů z/do polštiny rodilým mluvčím v ceně!

Kombinace polštiny a dalších jazyků?

Naším denním chlebem jsou překlady z polštiny do češtiny a naopak. Jako profesionální agentura však dokážeme zařídit překlady polštiny v kombinaci s ostatními světovými jazyky. A to přímo. Bez nutnosti text překládat dvakrát. Kromě již zmiňované kombinace (čeština <-> polština) nabízíme kombinaci s následujícími jazyky: 

 • angličtina / polština
 • němčina / polština
 • ruština / polština
 • francouzština / polština
 • španělština / polština
 • italština / polština

Nenašli jste tu kombinaci polštiny s jazykem, z/do kterého potřebujete překlad? Nevadí, kontaktujte nás. Domluvíme se.

Pomůžeme vám, ať už potřebujete rutinní překlad úřední listiny, rozsáhlou technickou dokumentaci nebo třeba kompletní překlad webových stránek. Podívejte se na reference našich klientů, kteří nám překlady polštiny svěřili , nebo se podívejte na ukázkový výčet poptávaných překladů níže

Nejčastěji poptávané překlady z/do polštiny

 • Soudně ověřené překlady – od rodných listů přes vysvědčení až po notářské zápisy překládáme velmi často. Který dokument potřebujete přeložit vy?
 • Technické překlady: manuály, instrukce, výkresy, dokumentace, atd.
 • Právní překlady: smlouvy, výpisy, veškeré právní podklady, běžné dokumenty.
 • Všeobecné překlady – dopisy, články, abstrakty k závěrečným pracím studentů.

EXPRESNÍ PŘEKLADY POLŠTINY

Nevíte kam dřív a potřebujete překlad z/do polštiny už zítra? Do 5 normostran a včasného odeslání poptávky (do 12:00) pro vás přeložíme text za běžnou cenu. Za příplatek pak získáte i expresní překlad z/do polštiny o více než 5-ti normostranách.

Tlumočení polštiny, které se zapíše do dějin

Není nic horšího než nedorozumění z důvodu špatného tlumočení. Využijte profesionálních tlumočníků polštiny a soustřeďte se na samotné sdělení. Ať už se jedná o odbornou konferenci, jednání s právníkem nebo třeba obchodní schůzku. Houževnaté, přesné a bystré tlumočení jak se na Poláky sluší a patří.

Nie ma sprawy;) - Není problém;)

Máte specifické přání? Kontaktujte nás, určitě se domluvíme.

Exkluzivní služby: polština a byznys

 • Poskytujeme poradenství, které vám pomůže s úspěšným vstupem na polský trh
 • E-commerce - optimalizace webu pro polské prostředí, lokalizace, atd.
 • Zprostředkujeme cenné kontakty přímo z Polska

Překlady a tlumočení, které ve vás probudí hrdost

Poptejte u nás překlad nebo tlumočení z/do polštiny a buďte na sebe hrdí. Už do šedesáti minut od nezávazného poptání kalkulace získáte cenovou nabídku, která se vám bude líbit. Poláci jsou hrdí na svou zemi, tradice i kořeny. Využijte našich služeb a zažijte trochu hrdosti z dobrého rozhodnutí ještě dnes.

Ceny překladů a tlumočení polštiny při dlouhodobé spolupráci rádi přizpůsobíme tak, abyste ničeho nelitovali a horlivě nás doporučovali dál.

Chci nezávaznou kalkulaci ZDARMA