Překlady do polštiny a překlady z polštiny

Více než 10 let zkušeností s překlady z/do Polštiny je pro Vás tím správným argumentem pro spojení s námi.

Překlady polština

Polštinu překládáme nejdéle z naší překladatelské činnosti – více než 10 let. Proto Vám můžeme nabídnout špičkové služby v této oblasti.

Nabízíme expresní překlady a rychlé bezplatné kalkulace ceny překladů.

Máme široké vazby přímo na Polsko a jsme schopni poskytovat i poradenství ohledně polského trhu a jiných záležitosti spojených s Polskem.

Překlady do polštiny zajišťují pouze rodilí mluvčí narození přímo v Polsku a žijící v Polsku, kteří mají vystudovanou VŠ buďto přímo v oboru překladatelství nebo některém právním nebo technickém či jiném přírodním nebo humanitním oboru.

Tito překladatelé pro nás pracují již řadu let, mají mnohdy i několik desítek let zkušenosti a proto víme, že nabízíme jen tu nejlepší odzkoušenou kvalitu. Naší specialitou jsou technické a právní překlady do polštiny a z polštiny, ale bez problému přeložíme i texty z jiných oblastí.

Aktuální ceny překladů z/do polštiny nalezne na ceníkové stránce, ale raději rovnou požádejte o kalkulaci překladu zdarma a dozvíte se přesnou cenu do 1 hodiny.

Díky našim dlouholetým zkušenostem můžeme rovněž nabídnout přímé kombinace překladů mezi polštinou a jinými světovými jazyka jako jsou např.:
Polština <-> Angličtina, Polština <-> Němčina, Polština <-> Ruština, Polština <-> Francouzština, Polština <-> Španělština a jiné…

Tlumočení polština

Pokud jedete na obchodní schůzku nebo potřebujete tlumočníka polštiny na konferenci či školíte nové zaměstnance v polském jazyce i v tomto případě se na nás můžete obrátit.

Poskytujeme i tlumočnické služby do a z polštiny.
Pro více informací nás kontaktujte.

Soudní překlady polština / úřední překlady polština

Provádíme i soudní překlady do polštiny neboli úřední překlady do/z polštiny s razítkem. Proces probíhá z větší části po internetu – Vy nám naskenujete podklady a zašlete elektronickou formou a my Vám odešleme překlady v papírové podobě s kulatým razítkem na Vaši poštovní adresu.

Pro více informací nás kontaktujte. Neváhejte a vyzkoušejte nás. Určitě budete spokojeni.