Anglické překlady s královským klidem

S klidem a rozvahou zprostředkujeme překlady angličtiny pro vaši spokojenost. V obou směrech (z a do angličtiny) přeložíme cokoli. Zařídíme také spolehlivé tlumočení angličtiny.

Z angličtiny a do angličtiny přeložíme nebo přetlumočíme cokoli. Přes 10 let praxe, specializovaní překladatelé angličtiny a profesionální přístup šitý na míru. Díky tomu vám zaručujeme spokojenost. Získejte nezávaznou kalkulaci překladu angličtiny do 60 minut.

Vaše dotazy k překladům nebo tlumočení angličtiny zodpovíme každý den. Pište nebo volejte. Rádi pomůžeme.

S anglickým klidem, přesně a za každého počasí

Přes 60 zemí světa používá anglický jazyk. A vy? Pro stoprocentní jistotu se každodenně obracíme na spolehlivé, přesné a rychlé překladatele nebo tlumočníky anglického jazyka. Na vyžádání zajístíme i korekturu překladů rodilým mluvčím.

Díky dlouhodobé spolupráci s překladateli a tlumočníky angličtiny vybereme pro vaše zadání toho nejvhodnějšího. Zohlednění odborné terminologie, kulturních odlišností nebo oboru je pro výsledný překlad zásadní. A to platí jak pro překlady z nebo do angličtiny.

Kombinace angličtiny a dalších jazyků?

Z angličtiny do češtiny a naopak překládáme pravidelně, ale díky naší dlouholeté praxi nabízíme také překlady angličtiny v kombinaci s dalšími světovými jazyky. A to přímo. Bez nutnosti text překládat dvakrát. Kromě již zmiňované kombinace (čeština <-> angličtina) nabízíme kombinaci s následujícími jazyky:

  • němčina / angličtina
  • ruština / angličtina
  • polština / angličtina
  • francouzština / angličtina
  • španělština / angličtina
  • italština / angličtina

Nenašli jste tu kombinaci angličtiny s jazykem, z/do kterého potřebujete překlad? Nevadí, kontaktujte nás. Domluvíme se.

O tom, že se nám zprostředkování anglických překladů a tlumočení daří, svědčí poptávky všeho druhu. Podívejte se na ukázkový výčet poptávek nebo se opřete o spokojenost našich klientů s překlady angličtiny.:

Nejčastější poptávky na překlady angličtiny

  • Soudně ověřené překlady – od rodných listů přes vysvědčení až po notářské zápisy překládáme velmi často. Který dokument potřebujete přeložit vy?
  • Technické překlady: manuály, instrukce, výkresy, dokumentace, atd.
  • Právní překlady: smlouvy, výpisy, veškeré právní podklady, běžné dokumenty.
  • Všeobecné překlady – dopisy, články, abstrakty k závěrečným pracím studentů.

EXPRESNÍ PŘEKLADY ANGLIČTINY

Za minutu dvanáct a vy potřebujete překlad z/do angličtiny už následující den? Do 5 normostran a včasného odeslání poptávky (do 12:00) pro vás přeložíme text za běžnou cenu. Za příplatek pak získáte i expresní překlad z/do angličtiny o více než 5-ti normostranách.

Tlumočení angličtiny dobré jako šálek čaje o páté

Ochutnejte služby našich profesionálních tlumočníků angličtiny. Zajistíme pro vás perfektní práci v anglickém stylu. S chladnou hlavou, důsledně a přesně tlumočená obchodní jednání, svatební obřad nebo třeba mezinárodní konference? Yes, of course. Totiž.. Samozřejmě. Není problém.

Máte specifické přání? Kontaktujte nás, určitě se domluvíme.

Zní vám to úžasně? Nečekejte. Kalkulace do 60 minut.

Ano, slyšíte správně. Už do šedesáti minut od poptání překladu nebo tlumočení, od nás získáte předběžnou kalkulaci. Stačí odsouhlasit a pustíme se do toho! Přidejte se ke stovkám spokojených klientů i vy.

Ceny překladů a tlumočení angličtiny při dlouhodobé spolupráci rádi upravíme tak, aby vzájemná spolupráce dávala smysl.

OBJEDNAT PŘEKLAD NEBO TLUMOČENÍ ANGLIČTINY