Překlady němčiny – s německou pečlivostí

Běžné, obchodní, technické i právní překlady z/do německého jazyka pro Vás uděláme s maximální pečlivostí.

Věděli jste, že nejdelší německé slovo je

Donaudampfschifffahrtsgesellschaftskapitänswitwe, což v překladu znamená vdova po kapitánovi lodní společnosti dunajských parníků?

Nás neodradí ani délka, ani absurdita německých složenin. S německou precizností se naši překladatelé poperou prakticky se vším:

  • Díky spolupráci s profesionálními rodilými mluvčími, jsme schopni zajistit vysokou úroveň překladů
  • Využíváme rovněž moderní překladatelské nástroje, včetně technologie CAT

Hochdeutsch je naše parketa:

  • Mluvnické a gramatické vyjadřování našich překladatelů je na vysoké úrovni, a proto dodáváme vysoce kvalitní překlady do nebo z německého jazyka. Naše reference a doporučení najdete zde
  • Chcete mít jistotu naprosté správnosti a srozumitelnosti překládaného textu? Využijte možnost korektury německého textu rodilým mluvčím

„Unterwassermanna“ se nebojíme

Němčina je proslulá svými složeninami, které v satirických případech různých “unterwassermannů” či „hottentottů“ protnuly rovněž českou jazykovou kulturu.

Avšak všechna německá, rekordně dlouhá slova, která Němci nazývají jako „tasemnice“, nejsou vždy ve slovníku. Do slovníků se přidávají nová slova na základě toho, jak často se používají. Nejdelším slovem, které tak můžeme nalézt ve slovníku Duden je slovo „Kraftfahrzeughaftpflichtversicherung“, které čítá celkem 36 písmen a v překladu to znamená „povinné ručení u motorových vozidel“.

A za co ručíme my?

Především za praktické překlady potřebné pro obchodní styky:

  • smlouvy, právnické, ekonomické a finanční texty
  • technické texty, technickou dokumentaci, výkresy, manuály, instrukce
  • obchodní korespondenci
  • odborné i osobní texty dle dohody

Odbornost na prvním místě

Jsme pyšní na naši širokou databázi spolupracujících překladatelů. Jedině tak Vám můžeme zajistit nejvhodnějšího překladatele, který má nejen jazykové vzdělání, ale specializuje se také na konkrétní obor. Pro Vás je to zárukou správně použitého názvosloví a odborných termínů.

Cena je až na prvním místě

Za své ceny ručíme. Napište nám a přiložte rovnou Vámi požadovaný dokument na překlad. Přesnou kalkulaci překladu Vám zašleme zdarma do 1 hodny. Udělejte si sami rychlou kalkulaci zde v našem standardním ceníku.

Kulaté razítko snadno a rychle

Jsme si vědomi, že soudní nebo úřední překlady zajišťují pouze soudem jmenovaní překladatelé. Překlad musí být opatřen kulatým razítkem a tlumočnickou doložkou. Naši prověření tlumočníci a překladatelé zajistí nezbytnou profesionalitu i pro tyto případy.

Pokud nás zašlete sken Vašeho textu, přeložíme jej a zašleme Vám jej zpět i s kulatým razítkem.

Je libo tlumočení?

Máte před sebou obchodní jednání, školení nebo prezentaci v německém jazyce či potřebujete přetlumočit z německého jazyka? Není nic snazšího. Spojte se s námi a my Vám dle místa, termínu a tématu tlumočení doporučíme nejvhodnější řešení.

Ordnung muss sein! Správnost překladu s německou přesností.

Udělat chybu v německém textu nebo překladu je jako neumět jíst příborem ve společnosti. To prostě není akceptovatelné a my o tom víme svoje.
Proto ručíme za absolutní správnost textu, ať už gramatickou, stylistickou nebo odbornou. To je naše nejvyšší priorita.
Naši korektoři poctivě odhalí každý překlep i nepřesnost a k Vám se dostane již vypulírované finále.
Plánujete velkonákladový tisk? Pak je potřeba speciální pozornost a tu Vám zaručí pouze rodilí mluvčí. Naše dlouholetá spolupráce tak zajistí bezchybnost v tisku knih, brožur i letáků případně jiných tiskovin.

Korektura překladů může být náročnější než samotný překlad. Je to práce s detailem a nesmí se nic podcenit. Naši překladatelé jsou na to však zvyklí. Neváhejte a objednejte si ji hned.

Naše překlady klienti doporučují

Ještě váháte nad objednáním překladu? Jednoduše si projděte pár referencí a doporučení od našich dlouholetých klientů. Prověřené zkušenosti s našimi klienty jsou pro Vás zárukou naší expertízy.
Naší předností je rychlost, kvalita i cena. Snadno se přesvědčíte. Když nám jednoduše zašlete nezávaznou poptávku ještě dnes.

Není nad to si nás vyzkoušet na vlastní kůži. Ja wohl!

OBJEDNAT PŘEKLAD NEBO TLUMOČENÍ NĚMČINY