Překlady ceník

I špičkové překlady mohou mít příznivou cenu. Díky našim zkušenostem a rodilým mluvčím si s touto kombinací můžete být jistí.

Když se dobrá cena sejde s kvalitou

Překlady Běžný termín
nad 50 NS/NS
Běžný termín
do 50 NS/NS
Překlady express
(do 24h nebo rychleji, dle možností) / NS
Odborné texty:
právní, ekonomické, průmyslové, dokumentace atd.
310 Kč
375 Kč s DPH
340 Kč
411 Kč s DPH
450 Kč
545 Kč s DPH


Cena překladu za 1 normostranu (1 800 znaků včetně mezer) textu je přibližně 340,- Kč (411 Kč s DPH). Cena při objednávce překladu nad 50 NS začína na 310 Kč/NS (375 Kč s DPH). Můžeme taky účtovat na základě slov a v takovém případě se cena pohybuje kolem 1,32 Kč/slovo (1,6 Kč s DPH/slovo). Při větších objemech textu jsme schopni nabídnout množstevní slevu.

Pro zjištění přesné ceny za Váš překlad nebo v případě méně frekventovaných jazyků požádejte o cenovou kalkulaci zdarma, kterou vyhotovíme do 1 hodiny. Výše uvedené ceny jsou pouze orientační.

Překlady z cizího jazyka do jiného cizího jazyka účtujeme za jednotnou cenu 500 Kč/NS (605 Kč s DPH).

Minimální cena zakázky (fakturace) je 600 Kč (726 Kč s DPH).

Tlumočení - cena

Ceny tlumočnických služeb se pohybují kolem 6 000,- Kč/den (7 260 Kč s DPH).
Ceny jsou smluvní - záleží na velikosti zakázky.

Korektury - cena

Ceny korektur se pohybují kolem poloviny běžné sazby za překlad.

Technologie CAT

Pokud se ve Vašem textu vyskytuje velké množství opakování, můžeme Váš překlad překládat s pomocí tzv. technologie CAT, která umožňuje používání překladatelské paměti a tím snižuje náklady na překlad. Takový způsob překladu se vyplácí u objemnějších zakázek a u překladů katalogů, technických dokumentací atd. Podle množství opakování Vám pak určíme výši slevy, která může být až v řádech desítek procent.