Profesionálně přeložíme 10 jazyků

Profesionální překlady polštiny, ruštiny, němčiny, angličtiny a dalších 10 jazyků.
Překládejte s námi v profesionální kvalitě a za dobré peníze.

Chci nejdřív kalkulaci

Nadpis

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Cras dictum facilisis ligula sed posuere. In hac habitasse platea dictumst.

Maecenas vehicula tortor eu egestas sodales. In ornare scelerisque odio nec ultrices. Sed efficitur sem purus, eu molestie sem ornare id. Donec hendrerit lorem nulla, a malesuada turpis pretium id. In malesuada mauris at fermentum dapibus. Duis pulvinar leo a orci eleifend, sed tristique nibh scelerisque.

Bodový postup při objednání překladu

Postup objednání překladu je u nás rychlý a efektivní.

 • 1

  Pošlete nám Váš text k překladu a obratem obdržíte kalkulaci.

  Chcete-li objednat realizaci překladu z/do angličtiny, pošlete soubor s textem k rychlé a bezplatné kalkulaci. V případě objemných souborů, které nelze poslat elektronickou poštou, můžete použít službu www.uschovna.cz. Můžete nás kontaktovat i telefonicky a my Vám poradíme, jak nejlépe postupovat.

  U úředních (soudních) překladů můžete požadovaný dokument naskenovat a zaslat e-mailem. V případě zájmu o tlumočení zašlete údaje o plánovaném tlumočení na náš e-mail. Veškeré způsoby komunikace najdete na stránce Kontakty.

 • 2

  Objednejte službu potvrzením obdržené cenové nabídky.

  U fyzických osob (nepodnikatelů) je objednávka realizována po provedení platby převodem na účet.

 • 3

  Zhotovený překlad odevzdáme v termínu uvedeném v nabídce prostřednictvím elektronické pošty. V případě soudních překladů posíláme poštou nebo kurýrem.

 • 4

  Za poskytnuté služby vystavujeme fakturu, kterou zasíláme prostřednictvím elektronické pošty.

Potřebujete vědět, kolik to bude stát?

Nejste si jistí cenou? Pošlete nám dokumenty k překladu a my vám obratem pošleme kalkulaci, na jejímž základě se snadno rozhodnete.

Objednejte si kalkulaci zdarma