Překlady z/do ukrajinštiny – jazyka největší evropské země

Překládáme texty z/do ukrajinštiny. Od úředně ověřených překladů přes odborné texty až po překlady webových stránek. Nabízíme také tlumočení ukrajinštiny.

Překlady ukrajinštiny

Věděli jste, že ukrajinština se píše cyrilicí? Naši překladatelé to nejen vědí, ale denně cyrilicí píší překlady vašich textů. Do ukrajinštiny i z ukrajinštiny. Přeložíme každý dokument s ohledem na terminologii i kontext. Budete-li chtít, korekturu provedou rodilí mluvčí.

Za 60 minut pro vás zpracujeme kalkulaci zdarma. Stačí nám zaslat text v jakémkoli formátu. Cenu s termínem dokončení překladu se dozvíte takřka okamžitě. Věříme, že přijatelná cena i reference našich zákazníků vás přesvědčí k potvrzení objednávky.

Aby překlady ukrajinštiny stály za to!

Díky dlouhodobé spolupráci s našimi překladateli dokážeme odhadnout, který překladatel se hodí právě pro vaše zadání. Ne každý je totiž odborníkem na všechno. Vaši zakázku proto přidělíme zkušenému překladateli ukrajinštiny, který zná nejen jazyk, ale také terminologii a kulturní odlišnosti Ukrajiny.

Nejčastěji překládáme z/do ukrajinštiny

  • Úředně ověřené překlady – osobní dokumenty (rodné, oddací listy), vysvědčení, smlouvy, výpisy z rejstříku trestů a další
  • Odborné překlady z nejrůznějších oborů – právní i technické dokumenty. Texty pro reklamu a marketing. Reference našich zákazníků z různých oborů najdete zde.
  • Všeobecné překlady – korespondence, abstrakty studentských prací, články na web

Co všechno s překlady umíme?

  • Expresní dodání – texty o rozsahu menším než 5 normostran dokážeme přeložit za běžnou cenu. Jednoduše zadejte a potvrďte objednávku v dopoledních hodinách. Druhý den máte překlad u sebe.
  • Přímé kombinace překladu s jinými jazyky – nejen ukrajinština <> čeština. Kombinace s angličtinou nebo němčinou jsou samozřejmostí. Výjimkou však není ani kombinace – ukrajinština <> ruština. Častá volba podnikatelů, kteří expandují na ukrajinský trh.

Poctivé korektury překladů ukrajinštiny

Když dostáváte do rukou překlad textu, má za sebou samozřejmě korekturu, kterou provedl sám překladatel. Potřebujete korekturu rodilým mluvčím? Není to vždy nutné, ale jsou případy, kdy vám to sami navrhneme. Využijte této možnosti, pokud chcete překlad tisknout ve velkém (knihy, brožury, reklamní tiskoviny).

Tlumočíme ukrajinštinu – simultánně i konsekutivně

Spolehněte se na tlumočení, které vám umožní komunikovat s protistranou bez sebemenších zádrhelů. Simultánně (bez zpoždění) nebo konsekutivně (po krátkých úsecích) tlumočíme při následujících příležitostech:

  • obchodní jednání, školení, konference
  • úřední jednání, svatební obřady, soudy
  • telefonické hovory a další

Reference, kalkulace, objednávka?

Nezbývá než vás pozvat, abyste se stali součástí zástupu spokojených klientů, kteří nám důvěřovali před vámi. Za nezávaznou kalkulaci nic nedáte a byla by škoda ji nevyužít. Co říkáte?

Objednat překlad nebo tlumočení ukrajinštiny