Překlad - živnostenský list

Hledáte odborného překladatele? Našli jste! Profesionální překlady od rodilých mluvčích a soudních překladatelů.

Živnostenský list - Překlad

Hledáte překladatele? Jste na správné adrese!

Máme bohaté zkušenosti s tímto druhem překladu.

Pro kalkulaci překladu zdarma prosím zašlete e-mail s překladem. Kalkulaci dostanete zcela zdarma nejpozději do jedné hodiny. Nebo můžete využít našeho kalkulačního formuláře.

Překlad živnostenského listu vyhotovíme rychle a kvalitně i s úředním razítkem (soudním ověřením).

OBJEDNEJTE SI KALKULACI ZDARMA

Nabízíme tyto služby: překlady, soudní překlady neboli úřední překlady, korektury a tlumočení pro lokalitu

Konkrétně: běžný překlad živnostenského listu, soudní překlad živnostenského listu (úřední překlad živnostenského listu), korekturu živnostenského listu.

Pro více informací ohledně našich překladů přejděte na úvodní stránku kliknutím zde:

PŘEKLADY S.R.O. – ÚVODNÍ STRÁNKA

Přeložíme vám živnostenský list do angličtiny nebo z angličtiny. Jsme schopni zajistit rovněž překlad živnostenského listu do:
angličtiny, italštiny, francouzštiny, ukrajinštiny, polštiny, španělštiny, maďarštiny, němčiny, ruštiny a do dalších jazyků z naší nabídky.

Všeobecně ohledně odborných překladů:

Odborný překlad je cizojazyčný převod textu z oblasti vědy a techniky. Protože odborný text nepůsobí tolik na fantazii a emoce jako spíše na rozum, vyjadřuje se v pojmech, termínech a definicích, musí překladatel odborného textu znát terminologii příslušného oboru a orientovat se v oboru samém. Nemusí dbát na individuální styl autora a zachovávat jeho estetické principy, což však neznamená, že by odborný styl směl být kostrbatý a nemotorný. Na určitou přirozenou eleganci je třeba dbát.

V některých případech mají ovšem i odborné texty výrazný autorský styl (např. spisy filozofické a esejistické), který by se z překladu neměl vytratit. Odborný překlad se pak blíží překladu literárnímu.

Zdroj: https://cs.wikipedia.org/wiki/Odborný_překlad

Nově můžeme nabídnout překlad „živnostenského listu“ taky z/do albánštiny, gruzínštiny, hebrejštiny, makedonštiny, perštiny, vietnamštiny a mongolštiny.

Překlad živnostenského listu do ukrajinštiny, Překlad živnostenského listu do francouzštiny, Překlad živnostenského listu do ruštiny, Překlad živnostenského listu do polštiny, Překlad živnostenského listu do italštiny, Překlad živnostenského listu do španělštiny, Překlad živnostenského listu do angličtiny, Překlad živnostenského listu do maďarštiny, Překlad živnostenského listu do němčiny , z/do arabštiny, z/do běloruštiny, z/do bulharštiny, z/do chorvatštiny, z/do danštiny, z/do estonštiny, z/do finštiny, z/do holandštiny, z/do japonštiny, z/do litevštiny, z/do lotyštiny, z/do norštiny, z/do portugalštiny, z/do řečtiny, z/do rumunštiny, z/do slovinštiny, z/do srbštiny, z/do švédštiny, z/do turečtiny