Překlady z/do maďarštiny – srozumitelná cesta k vašemu cíli

Trápíte se pro úředně ověřený překlad z/do maďarštiny nebo chcete s vaší firmou expandovat na maďarský trh? Kontaktujte nás. Maďarštinu také tlumočíme.

Překlady maďarštiny

Složitý, ugrofinský jazyk, kterým maďarština je, dá zabrat nejednomu překladateli. Naštěstí jste nás našli včas, abychom pomohli i vašemu textu z maďarštiny nebo do maďarštiny. V týmu máme rodilé mluvčí, takže se nemusíte bát nějakého nedorozumění.

„Nekupujte zajíce v pytli“ a rovnou si nechte udělat bezplatnou kalkulaci překladu. Už za 1 hodinu najdete ve své e-mailové schránce velmi dobrou cenu i termín dodání. To vše nezávazně.

Co nabízíme, když jde o maďarštinu?

Za pikantním gulášem, tokajským vínem nebo termálními lázněmi musíte přímo do Maďarska. Překlady, korektury a tlumočení si však objednáte přímo na našem webu.

Fyzická osoba nebo firma? Každý si u nás vybere. Čtěte níže a poznejte nabídku blíže.

Překlady

Nejčastěji pomáháme lidem se zájmem o úředně ověřené překlady z/do maďarštiny. Samozřejmostí jsou pro naši firmu také dokumenty právního i technického charakteru.

Díky dlouhodobé spolupráci s více překladateli bezpečně zvládáme překládat také další obory (reklama, marketing, finance, zdravotnictví, atd.). Poslední dobou jsou velmi žádané překlady a lokalizace českých i slovenských e-shopů do maďarštiny.

Nabízíme přímé kombinace překladů maďarštiny nejen s češtinou a slovenštinou! Stačí nás kontaktovat a domluvíme se.

Speciální nabídka Překlady s. r. o.: Kratší texty do 5 normostran (dopisy, abstrakty studentských prací, atp.) pro vás přeložíme expresně do následujícího dne, za běžnou cenu! Stačí zadat a potvrdit poptávku v dopoledních hodinách.

Korektury

Každý překlad si po sobě jeho překladatel pečlivě zkontroluje. Využívá k tomu své zkušenosti a specializované překladatelské programy. Pro 100 % jistotu není výjimkou kontrola překladu nezávislým překladatelem – na vyžádání i rodilým mluvčím.

Korektura maďarského překladu rodilým mluvčím obvykle není nutná. Doporučujeme ji využít, pokud se jedná o texty určené k tisku ve velkém (knihy, brožury, reklamní letáky, atp.).

Tlumočení

Souběžně s řečníkem (simultánně) nebo se zpožděním po kratších úsecích (konsekutivně) tlumočíme maďarštinu zejména při obchodních jednáních a na mezinárodních konferencích.

Rádi vás však doprovodíme při soudních jednáních, svatebním obřadu nebo obyčejném telefonickém hovoru. Klikněte zde a zjistěte o tlumočení více.

Svěřte své texty našim odborníkům, budete spokojeni

Reference našich spokojených zákazníků nás motivují k udržení vysokého standardu našich služeb. Přečtěte si některé z nich a zjistíte, čeho si na naší práci lidé cení nejvíce. Dostanete odpověď na otázku: „Jsme ti praví i pro vás?

Objednat překlad nebo tlumočení madarštiny