Překlady z/do italštiny – rychle, perfektně, dle vašeho gusta

Překládáme z italštiny i zpět. Neformální korespondenci nebo odbornou dokumentaci přeložíme s precizností, aby ani rodilý Ital nepoznal, že čte překlad.

Překlady italštiny

Přeložíme vaše dokumenty z italštiny nebo do italštiny. Spolupracujeme s mnoha aktivními překladateli, kteří se orientují nejen v lingvistických záludnostech italštiny, ale také v odborné terminologii nejrůznějších oborů (právo, finance, marketing, atd.).

Svěřte své dokumenty našemu poptávkovému formuláři. Do hodiny pro vás zpracujeme nezávaznou kalkulaci zcela zdarma. Překvapíme vás přijatelnou cenou i kvalitou, která je nejcennější vizitkou agentury Překlady s.r.o. Obecné ceny naleznete v našem ceníku.

Objednejte si z našeho menu podle vašeho gusta:

  • Překlady italštiny, které uplatníte ve všedním životě (úředně ověřený překlad, korespondence, abstrakty závěrečných prací, atd.), při pracovních pohovorech (životopis, výpisy z trestního rejstříku), při obchodních schůzkách a také při prezentaci vlastní firmy (marketing, weby, reklama).

    Nabízíme přímé kombinace překladů v italštině s jakýmkoliv jiným jazykem z naší nabídky (italština <> angličtina, italština <> němčina, atd.).
  • Korektury italských překladů na vaše přání svěříme do rukou přímo rodilého mluvčího. Velmi se to vyplatí zvlášť, když plánujete text tisknout ve velkém (knihy, reklamní letáky, atp.).

    Italštinu také tlumočíme, ať už jde o telefonické hovory, soudní jednání nebo třeba mezinárodní konference.

Jak si rezervovat tu nejlepší cenu překladu nebo tlumočení?

Zadejte svou poptávku do našeho elektronického formuláře - zde. Pokud můžete, dopřejte si na 60 minut pravou italskou siestu s espressem. Přesně do 1 hodiny vám totiž zašleme cenu i návrh termínu dodání překladu.

Expresní překlad za cenu běžného? Už následující den můžete mít překlad svého textu (do 5 normostran), pokud nám poptávku zašlete a potvrdíte dřív, než odbije poledne.

Naši překladatelé se o vaše texty postarají jednou provždy

Spolehlivý přístup našich znalců italského jazyka, kultury i oborové terminologie zaručuje každému překladu nejvyšší kvalitu. Díky používání CAT (Computer-assisted Translations) nástrojů tráví překladatelé méně času překládáním a šetří tak čas = vaše peníze.

Pokud si ještě nejste jisti, přečtěte si, co o nás říkají naši spokojení klienti. V každém případě si buďte jisti, že vám uděláme nabídku, kterou nemůžete odmítnout ;) Stačí si vybrat:

Objednat překlad nebo tlumočení italštiny