Překlad - pracovní smlouva

Hledáte odborného překladatele? Našli jste! Profesionální překlady od rodilých mluvčích a soudních překladatelů.

Pracovní smlouva - Překlad

Hledáte překladatele? Jste na správné adrese!

Máme bohaté zkušenosti s tímto druhem překladu.

Pro kalkulaci překladu zdarma prosím zašlete e-mail s překladem. Kalkulaci dostanete zcela zdarma nejpozději do jedné hodiny. Nebo můžete využít našeho kalkulačního formuláře.

Překlad pracovní smlouvy vyhotovíme rychle a kvalitně i s úředním razítkem (soudním ověřením).

OBJEDNEJTE SI KALKULACI ZDARMA

Nabízíme tyto služby: překlady, soudní překlady neboli úřední překlady, korektury a tlumočení pro lokalitu

Konkrétně: běžný překlad pracovní smlouvy, soudní překlad pracovní smlouvy (úřední překlad pracovní smlouvy), korekturu pracovní smlouvy.

Pro více informací ohledně našich překladů přejděte na úvodní stránku kliknutím zde:

PŘEKLADY S.R.O. – ÚVODNÍ STRÁNKA

Přeložíme vám pracovní smlouva do angličtiny nebo z angličtiny. Jsme schopni zajistit rovněž překlad pracovní smlouvy do:
polštiny, angličtiny, maďarštiny, němčiny, ruštiny, ukrajinštiny, francouzštiny, španělštiny, italštiny a do dalších jazyků z naší nabídky.

Všeobecně ohledně odborných překladů:

Odborný překlad je cizojazyčný převod textu z oblasti vědy a techniky. Protože odborný text nepůsobí tolik na fantazii a emoce jako spíše na rozum, vyjadřuje se v pojmech, termínech a definicích, musí překladatel odborného textu znát terminologii příslušného oboru a orientovat se v oboru samém. Nemusí dbát na individuální styl autora a zachovávat jeho estetické principy, což však neznamená, že by odborný styl směl být kostrbatý a nemotorný. Na určitou přirozenou eleganci je třeba dbát.

V některých případech mají ovšem i odborné texty výrazný autorský styl (např. spisy filozofické a esejistické), který by se z překladu neměl vytratit. Odborný překlad se pak blíží překladu literárnímu.

Zdroj: https://cs.wikipedia.org/wiki/Odborný_překlad

Nově můžeme nabídnout překlad „pracovní smlouvy“ taky z/do albánštiny, gruzínštiny, hebrejštiny, makedonštiny, perštiny, vietnamštiny a mongolštiny.

Překlad pracovní smlouvy do angličtiny, Překlad pracovní smlouvy do francouzštiny, Překlad pracovní smlouvy do ruštiny, Překlad pracovní smlouvy do polštiny, Překlad pracovní smlouvy do ukrajinštiny, Překlad pracovní smlouvy do italštiny, Překlad pracovní smlouvy do němčiny, Překlad pracovní smlouvy do španělštiny, Překlad pracovní smlouvy do maďarštiny , z/do arabštiny, z/do běloruštiny, z/do bulharštiny, z/do chorvatštiny, z/do danštiny, z/do estonštiny, z/do finštiny, z/do holandštiny, z/do japonštiny, z/do litevštiny, z/do lotyštiny, z/do norštiny, z/do portugalštiny, z/do řečtiny, z/do rumunštiny, z/do slovinštiny, z/do srbštiny, z/do švédštiny, z/do turečtiny