Překlad - oddací list

Hledáte odborného překladatele? Našli jste! Profesionální překlady od rodilých mluvčích a soudních překladatelů.

Oddací list - Překlad

Hledáte překladatele? Jste na správné adrese!

Máme bohaté zkušenosti s tímto druhem překladu.

Pro kalkulaci překladu zdarma prosím zašlete e-mail s překladem. Kalkulaci dostanete zcela zdarma nejpozději do jedné hodiny. Nebo můžete využít našeho kalkulačního formuláře.

Překlad oddacího listu vyhotovíme rychle a kvalitně i s úředním razítkem (soudním ověřením).

OBJEDNEJTE SI KALKULACI ZDARMA

Nabízíme tyto služby: překlady, soudní překlady neboli úřední překlady, korektury a tlumočení pro lokalitu

Konkrétně: běžný překlad oddacího listu, soudní překlad oddacího listu (úřední překlad oddacího listu), korekturu oddacího listu.

Pro více informací ohledně našich překladů přejděte na úvodní stránku kliknutím zde:

PŘEKLADY S.R.O. – ÚVODNÍ STRÁNKA

Přeložíme vám oddací list do angličtiny nebo z angličtiny. Jsme schopni zajistit rovněž překlad oddacího listu do:
ruštiny, maďarštiny, angličtiny, francouzštiny, němčiny, ukrajinštiny, italštiny, španělštiny, polštiny a do dalších jazyků z naší nabídky.

Všeobecně ohledně odborných překladů:

Odborný překlad je cizojazyčný převod textu z oblasti vědy a techniky. Protože odborný text nepůsobí tolik na fantazii a emoce jako spíše na rozum, vyjadřuje se v pojmech, termínech a definicích, musí překladatel odborného textu znát terminologii příslušného oboru a orientovat se v oboru samém. Nemusí dbát na individuální styl autora a zachovávat jeho estetické principy, což však neznamená, že by odborný styl směl být kostrbatý a nemotorný. Na určitou přirozenou eleganci je třeba dbát.

V některých případech mají ovšem i odborné texty výrazný autorský styl (např. spisy filozofické a esejistické), který by se z překladu neměl vytratit. Odborný překlad se pak blíží překladu literárnímu.

Zdroj: https://cs.wikipedia.org/wiki/Odborný_překlad

Nově můžeme nabídnout překlad „oddacího listu“ taky z/do albánštiny, gruzínštiny, hebrejštiny, makedonštiny, perštiny, vietnamštiny a mongolštiny.

Překlad oddacího listu do francouzštiny, Překlad oddacího listu do němčiny, Překlad oddacího listu do angličtiny, Překlad oddacího listu do ruštiny, Překlad oddacího listu do polštiny, Překlad oddacího listu do ukrajinštiny, Překlad oddacího listu do španělštiny, Překlad oddacího listu do italštiny, Překlad oddacího listu do maďarštiny , z/do arabštiny, z/do běloruštiny, z/do bulharštiny, z/do chorvatštiny, z/do danštiny, z/do estonštiny, z/do finštiny, z/do holandštiny, z/do japonštiny, z/do litevštiny, z/do lotyštiny, z/do norštiny, z/do portugalštiny, z/do řečtiny, z/do rumunštiny, z/do slovinštiny, z/do srbštiny, z/do švédštiny, z/do turečtiny