Překlad - znalecký posudek

Hledáte odborného překladatele? Našli jste! Profesionální překlady od rodilých mluvčích a soudních překladatelů.

Znalecký posudek - Překlad

Hledáte překladatele? Jste na správné adrese!

Máme bohaté zkušenosti s tímto druhem překladu.

Pro kalkulaci překladu zdarma prosím zašlete e-mail s překladem. Kalkulaci dostanete zcela zdarma nejpozději do jedné hodiny. Nebo můžete využít našeho kalkulačního formuláře.

Překlad znaleckého posudku vyhotovíme rychle a kvalitně i s úředním razítkem (soudním ověřením).

OBJEDNEJTE SI KALKULACI ZDARMA

Nabízíme tyto služby: překlady, soudní překlady neboli úřední překlady, korektury a tlumočení pro lokalitu

Konkrétně: běžný překlad znaleckého posudku, soudní překlad znaleckého posudku (úřední překlad znaleckého posudku), korekturu znaleckého posudku.

Pro více informací ohledně našich překladů přejděte na úvodní stránku kliknutím zde:

PŘEKLADY S.R.O. – ÚVODNÍ STRÁNKA

Přeložíme vám znalecký posudek do angličtiny nebo z angličtiny. Jsme schopni zajistit rovněž překlad znaleckého posudku do:
italštiny, polštiny, ruštiny, maďarštiny, francouzštiny, angličtiny, němčiny, španělštiny, ukrajinštiny a do dalších jazyků z naší nabídky.

Všeobecně ohledně odborných překladů:

Odborný překlad je cizojazyčný převod textu z oblasti vědy a techniky. Protože odborný text nepůsobí tolik na fantazii a emoce jako spíše na rozum, vyjadřuje se v pojmech, termínech a definicích, musí překladatel odborného textu znát terminologii příslušného oboru a orientovat se v oboru samém. Nemusí dbát na individuální styl autora a zachovávat jeho estetické principy, což však neznamená, že by odborný styl směl být kostrbatý a nemotorný. Na určitou přirozenou eleganci je třeba dbát.

V některých případech mají ovšem i odborné texty výrazný autorský styl (např. spisy filozofické a esejistické), který by se z překladu neměl vytratit. Odborný překlad se pak blíží překladu literárnímu.

Zdroj: https://cs.wikipedia.org/wiki/Odborný_překlad

Překlad znaleckého posudku do ukrajinštiny, Překlad znaleckého posudku do ruštiny, Překlad znaleckého posudku do maďarštiny, Překlad znaleckého posudku do němčiny, Překlad znaleckého posudku do španělštiny, Překlad znaleckého posudku do francouzštiny, Překlad znaleckého posudku do italštiny, Překlad znaleckého posudku do polštiny, Překlad znaleckého posudku do angličtiny