Překlad - úřední dokumenty

Hledáte odborného překladatele? Našli jste! Profesionální překlady od rodilých mluvčích a soudních překladatelů.

Úřední dokumenty - Překlad

Hledáte překladatele? Jste na správné adrese!

Máme bohaté zkušenosti s tímto druhem překladu.

Pro kalkulaci překladu zdarma prosím zašlete e-mail s překladem. Kalkulaci dostanete zcela zdarma nejpozději do jedné hodiny. Nebo můžete využít našeho kalkulačního formuláře.

Překlad úředních dokumentů vyhotovíme rychle a kvalitně i s úředním razítkem (soudním ověřením).

OBJEDNEJTE SI KALKULACI ZDARMA

Nabízíme tyto služby: překlady, soudní překlady neboli úřední překlady, korektury a tlumočení pro lokalitu

Konkrétně: běžný překlad úředních dokumentů, soudní překlad úředních dokumentů (úřední překlad úředních dokumentů), korekturu úředních dokumentů.

Pro více informací ohledně našich překladů přejděte na úvodní stránku kliknutím zde:

PŘEKLADY S.R.O. – ÚVODNÍ STRÁNKA

Přeložíme vám úřední dokumenty do angličtiny nebo z angličtiny. Jsme schopni zajistit rovněž překlad úředních dokumentů do:
angličtiny, španělštiny, ukrajinštiny, italštiny, francouzštiny, ruštiny, polštiny, maďarštiny, němčiny a do dalších jazyků z naší nabídky.

Všeobecně ohledně odborných překladů:

Odborný překlad je cizojazyčný převod textu z oblasti vědy a techniky. Protože odborný text nepůsobí tolik na fantazii a emoce jako spíše na rozum, vyjadřuje se v pojmech, termínech a definicích, musí překladatel odborného textu znát terminologii příslušného oboru a orientovat se v oboru samém. Nemusí dbát na individuální styl autora a zachovávat jeho estetické principy, což však neznamená, že by odborný styl směl být kostrbatý a nemotorný. Na určitou přirozenou eleganci je třeba dbát.

V některých případech mají ovšem i odborné texty výrazný autorský styl (např. spisy filozofické a esejistické), který by se z překladu neměl vytratit. Odborný překlad se pak blíží překladu literárnímu.

Zdroj: https://cs.wikipedia.org/wiki/Odborný_překlad

Překlad úředních dokumentů do polštiny, Překlad úředních dokumentů do ukrajinštiny, Překlad úředních dokumentů do francouzštiny, Překlad úředních dokumentů do angličtiny, Překlad úředních dokumentů do maďarštiny, Překlad úředních dokumentů do italštiny, Překlad úředních dokumentů do ruštiny, Překlad úředních dokumentů do španělštiny, Překlad úředních dokumentů do němčiny