Překlad - účetní výkazy

Hledáte odborného překladatele? Našli jste! Profesionální překlady od rodilých mluvčích a soudních překladatelů.

Účetní výkazy - Překlad

Hledáte překladatele? Jste na správné adrese!

Máme bohaté zkušenosti s tímto druhem překladu.

Pro kalkulaci překladu zdarma prosím zašlete e-mail s překladem. Kalkulaci dostanete zcela zdarma nejpozději do jedné hodiny. Nebo můžete využít našeho kalkulačního formuláře.

Překlad účetních výkazů vyhotovíme rychle a kvalitně i s úředním razítkem (soudním ověřením).

OBJEDNEJTE SI KALKULACI ZDARMA

Nabízíme tyto služby: překlady, soudní překlady neboli úřední překlady, korektury a tlumočení pro lokalitu

Konkrétně: běžný překlad účetních výkazů, soudní překlad účetních výkazů (úřední překlad účetních výkazů), korekturu účetních výkazů.

Pro více informací ohledně našich překladů přejděte na úvodní stránku kliknutím zde:

PŘEKLADY S.R.O. – ÚVODNÍ STRÁNKA

Přeložíme vám účetní výkazy do angličtiny nebo z angličtiny. Jsme schopni zajistit rovněž překlad účetních výkazů do:
italštiny, polštiny, angličtiny, maďarštiny, španělštiny, ukrajinštiny, ruštiny, němčiny, francouzštiny a do dalších jazyků z naší nabídky.

Všeobecně ohledně odborných překladů:

Odborný překlad je cizojazyčný převod textu z oblasti vědy a techniky. Protože odborný text nepůsobí tolik na fantazii a emoce jako spíše na rozum, vyjadřuje se v pojmech, termínech a definicích, musí překladatel odborného textu znát terminologii příslušného oboru a orientovat se v oboru samém. Nemusí dbát na individuální styl autora a zachovávat jeho estetické principy, což však neznamená, že by odborný styl směl být kostrbatý a nemotorný. Na určitou přirozenou eleganci je třeba dbát.

V některých případech mají ovšem i odborné texty výrazný autorský styl (např. spisy filozofické a esejistické), který by se z překladu neměl vytratit. Odborný překlad se pak blíží překladu literárnímu.

Zdroj: https://cs.wikipedia.org/wiki/Odborný_překlad

Překlad účetních výkazů do francouzštiny, Překlad účetních výkazů do maďarštiny, Překlad účetních výkazů do polštiny, Překlad účetních výkazů do němčiny, Překlad účetních výkazů do ukrajinštiny, Překlad účetních výkazů do španělštiny, Překlad účetních výkazů do angličtiny, Překlad účetních výkazů do italštiny, Překlad účetních výkazů do ruštiny