Překlad - účetní uzávěrka

Hledáte odborného překladatele? Našli jste! Profesionální překlady od rodilých mluvčích a soudních překladatelů.

Účetní uzávěrka - Překlad

Hledáte překladatele? Jste na správné adrese!

Máme bohaté zkušenosti s tímto druhem překladu.

Pro kalkulaci překladu zdarma prosím zašlete e-mail s překladem. Kalkulaci dostanete zcela zdarma nejpozději do jedné hodiny. Nebo můžete využít našeho kalkulačního formuláře.

Překlad účetní uzávěrky vyhotovíme rychle a kvalitně i s úředním razítkem (soudním ověřením).

OBJEDNEJTE SI KALKULACI ZDARMA

Nabízíme tyto služby: překlady, soudní překlady neboli úřední překlady, korektury a tlumočení pro lokalitu

Konkrétně: běžný překlad účetní uzávěrky, soudní překlad účetní uzávěrky (úřední překlad účetní uzávěrky), korekturu účetní uzávěrky.

Pro více informací ohledně našich překladů přejděte na úvodní stránku kliknutím zde:

PŘEKLADY S.R.O. – ÚVODNÍ STRÁNKA

Přeložíme vám účetní uzávěrka do angličtiny nebo z angličtiny. Jsme schopni zajistit rovněž překlad účetní uzávěrky do:
angličtiny, němčiny, ukrajinštiny, francouzštiny, maďarštiny, španělštiny, italštiny, polštiny, ruštiny a do dalších jazyků z naší nabídky.

Všeobecně ohledně odborných překladů:

Odborný překlad je cizojazyčný převod textu z oblasti vědy a techniky. Protože odborný text nepůsobí tolik na fantazii a emoce jako spíše na rozum, vyjadřuje se v pojmech, termínech a definicích, musí překladatel odborného textu znát terminologii příslušného oboru a orientovat se v oboru samém. Nemusí dbát na individuální styl autora a zachovávat jeho estetické principy, což však neznamená, že by odborný styl směl být kostrbatý a nemotorný. Na určitou přirozenou eleganci je třeba dbát.

V některých případech mají ovšem i odborné texty výrazný autorský styl (např. spisy filozofické a esejistické), který by se z překladu neměl vytratit. Odborný překlad se pak blíží překladu literárnímu.

Zdroj: https://cs.wikipedia.org/wiki/Odborný_překlad

Překlad účetní uzávěrky do angličtiny, Překlad účetní uzávěrky do španělštiny, Překlad účetní uzávěrky do ruštiny, Překlad účetní uzávěrky do němčiny, Překlad účetní uzávěrky do polštiny, Překlad účetní uzávěrky do maďarštiny, Překlad účetní uzávěrky do francouzštiny, Překlad účetní uzávěrky do ukrajinštiny, Překlad účetní uzávěrky do italštiny