Překlad - technická dokumentace

Hledáte odborného překladatele? Našli jste! Profesionální překlady od rodilých mluvčích a soudních překladatelů.

Technická dokumentace - Překlad

Hledáte překladatele? Jste na správné adrese!

Máme bohaté zkušenosti s tímto druhem překladu.

Pro kalkulaci překladu zdarma prosím zašlete e-mail s překladem. Kalkulaci dostanete zcela zdarma nejpozději do jedné hodiny. Nebo můžete využít našeho kalkulačního formuláře.

Překlad technické dokumentace vyhotovíme rychle a kvalitně i s úředním razítkem (soudním ověřením).

OBJEDNEJTE SI KALKULACI ZDARMA

Nabízíme tyto služby: překlady, soudní překlady neboli úřední překlady, korektury a tlumočení pro lokalitu

Konkrétně: běžný překlad technické dokumentace, soudní překlad technické dokumentace (úřední překlad technické dokumentace), korekturu technické dokumentace.

Pro více informací ohledně našich překladů přejděte na úvodní stránku kliknutím zde:

PŘEKLADY S.R.O. – ÚVODNÍ STRÁNKA

Přeložíme vám technická dokumentace do angličtiny nebo z angličtiny. Jsme schopni zajistit rovněž překlad technické dokumentace do:
francouzštiny, němčiny, italštiny, ukrajinštiny, polštiny, maďarštiny, angličtiny, španělštiny, ruštiny a do dalších jazyků z naší nabídky.

Všeobecně ohledně odborných překladů:

Odborný překlad je cizojazyčný převod textu z oblasti vědy a techniky. Protože odborný text nepůsobí tolik na fantazii a emoce jako spíše na rozum, vyjadřuje se v pojmech, termínech a definicích, musí překladatel odborného textu znát terminologii příslušného oboru a orientovat se v oboru samém. Nemusí dbát na individuální styl autora a zachovávat jeho estetické principy, což však neznamená, že by odborný styl směl být kostrbatý a nemotorný. Na určitou přirozenou eleganci je třeba dbát.

V některých případech mají ovšem i odborné texty výrazný autorský styl (např. spisy filozofické a esejistické), který by se z překladu neměl vytratit. Odborný překlad se pak blíží překladu literárnímu.

Zdroj: https://cs.wikipedia.org/wiki/Odborný_překlad

Překlad technické dokumentace do polštiny, Překlad technické dokumentace do italštiny, Překlad technické dokumentace do ruštiny, Překlad technické dokumentace do španělštiny, Překlad technické dokumentace do maďarštiny, Překlad technické dokumentace do angličtiny, Překlad technické dokumentace do němčiny, Překlad technické dokumentace do francouzštiny, Překlad technické dokumentace do ukrajinštiny