Překlad - stavební dokumenty

Hledáte odborného překladatele? Našli jste! Profesionální překlady od rodilých mluvčích a soudních překladatelů.

Stavební dokumenty - Překlad

Hledáte překladatele? Jste na správné adrese!

Máme bohaté zkušenosti s tímto druhem překladu.

Pro kalkulaci překladu zdarma prosím zašlete e-mail s překladem. Kalkulaci dostanete zcela zdarma nejpozději do jedné hodiny. Nebo můžete využít našeho kalkulačního formuláře.

Překlad stavebních dokumentů vyhotovíme rychle a kvalitně i s úředním razítkem (soudním ověřením).

OBJEDNEJTE SI KALKULACI ZDARMA

Nabízíme tyto služby: překlady, soudní překlady neboli úřední překlady, korektury a tlumočení pro lokalitu

Konkrétně: běžný překlad stavebních dokumentů, soudní překlad stavebních dokumentů (úřední překlad stavebních dokumentů), korekturu stavebních dokumentů.

Pro více informací ohledně našich překladů přejděte na úvodní stránku kliknutím zde:

PŘEKLADY S.R.O. – ÚVODNÍ STRÁNKA

Přeložíme vám stavební dokumenty do angličtiny nebo z angličtiny. Jsme schopni zajistit rovněž překlad stavebních dokumentů do:
italštiny, polštiny, angličtiny, ukrajinštiny, španělštiny, maďarštiny, francouzštiny, ruštiny, němčiny a do dalších jazyků z naší nabídky.

Všeobecně ohledně odborných překladů:

Odborný překlad je cizojazyčný převod textu z oblasti vědy a techniky. Protože odborný text nepůsobí tolik na fantazii a emoce jako spíše na rozum, vyjadřuje se v pojmech, termínech a definicích, musí překladatel odborného textu znát terminologii příslušného oboru a orientovat se v oboru samém. Nemusí dbát na individuální styl autora a zachovávat jeho estetické principy, což však neznamená, že by odborný styl směl být kostrbatý a nemotorný. Na určitou přirozenou eleganci je třeba dbát.

V některých případech mají ovšem i odborné texty výrazný autorský styl (např. spisy filozofické a esejistické), který by se z překladu neměl vytratit. Odborný překlad se pak blíží překladu literárnímu.

Zdroj: https://cs.wikipedia.org/wiki/Odborný_překlad

Překlad stavebních dokumentů do němčiny, Překlad stavebních dokumentů do ukrajinštiny, Překlad stavebních dokumentů do polštiny, Překlad stavebních dokumentů do francouzštiny, Překlad stavebních dokumentů do angličtiny, Překlad stavebních dokumentů do maďarštiny, Překlad stavebních dokumentů do ruštiny, Překlad stavebních dokumentů do italštiny, Překlad stavebních dokumentů do španělštiny