Překlad - odborně technický text

Hledáte odborného překladatele? Našli jste! Profesionální překlady od rodilých mluvčích a soudních překladatelů.

Odborně technický text - Překlad

Hledáte překladatele? Jste na správné adrese!

Máme bohaté zkušenosti s tímto druhem překladu.

Pro kalkulaci překladu zdarma prosím zašlete e-mail s překladem. Kalkulaci dostanete zcela zdarma nejpozději do jedné hodiny. Nebo můžete využít našeho kalkulačního formuláře.

Překlad odborně technického textu vyhotovíme rychle a kvalitně i s úředním razítkem (soudním ověřením).

OBJEDNEJTE SI KALKULACI ZDARMA

Nabízíme tyto služby: překlady, soudní překlady neboli úřední překlady, korektury a tlumočení pro lokalitu

Konkrétně: běžný překlad odborně technického textu, soudní překlad odborně technického textu (úřední překlad odborně technického textu), korekturu odborně technického textu.

Pro více informací ohledně našich překladů přejděte na úvodní stránku kliknutím zde:

PŘEKLADY S.R.O. – ÚVODNÍ STRÁNKA

Přeložíme vám odborně technický text do angličtiny nebo z angličtiny. Jsme schopni zajistit rovněž překlad odborně technického textu do:
polštiny, španělštiny, francouzštiny, italštiny, angličtiny, ruštiny, němčiny, maďarštiny, ukrajinštiny a do dalších jazyků z naší nabídky.

Všeobecně ohledně odborných překladů:

Odborný překlad je cizojazyčný převod textu z oblasti vědy a techniky. Protože odborný text nepůsobí tolik na fantazii a emoce jako spíše na rozum, vyjadřuje se v pojmech, termínech a definicích, musí překladatel odborného textu znát terminologii příslušného oboru a orientovat se v oboru samém. Nemusí dbát na individuální styl autora a zachovávat jeho estetické principy, což však neznamená, že by odborný styl směl být kostrbatý a nemotorný. Na určitou přirozenou eleganci je třeba dbát.

V některých případech mají ovšem i odborné texty výrazný autorský styl (např. spisy filozofické a esejistické), který by se z překladu neměl vytratit. Odborný překlad se pak blíží překladu literárnímu.

Zdroj: https://cs.wikipedia.org/wiki/Odborný_překlad

Překlad odborně technického textu do španělštiny, Překlad odborně technického textu do ukrajinštiny, Překlad odborně technického textu do polštiny, Překlad odborně technického textu do maďarštiny, Překlad odborně technického textu do italštiny, Překlad odborně technického textu do němčiny, Překlad odborně technického textu do angličtiny, Překlad odborně technického textu do francouzštiny, Překlad odborně technického textu do ruštiny