Překlad - obchodní rejstřík

Hledáte odborného překladatele? Našli jste! Profesionální překlady od rodilých mluvčích a soudních překladatelů.

Obchodní rejstřík - Překlad

Hledáte překladatele? Jste na správné adrese!

Máme bohaté zkušenosti s tímto druhem překladu.

Pro kalkulaci překladu zdarma prosím zašlete e-mail s překladem. Kalkulaci dostanete zcela zdarma nejpozději do jedné hodiny. Nebo můžete využít našeho kalkulačního formuláře.

Překlad obchodního rejstříku vyhotovíme rychle a kvalitně i s úředním razítkem (soudním ověřením).

OBJEDNEJTE SI KALKULACI ZDARMA

Nabízíme tyto služby: překlady, soudní překlady neboli úřední překlady, korektury a tlumočení pro lokalitu

Konkrétně: běžný překlad obchodního rejstříku, soudní překlad obchodního rejstříku (úřední překlad obchodního rejstříku), korekturu obchodního rejstříku.

Pro více informací ohledně našich překladů přejděte na úvodní stránku kliknutím zde:

PŘEKLADY S.R.O. – ÚVODNÍ STRÁNKA

Přeložíme vám obchodní rejstřík do angličtiny nebo z angličtiny. Jsme schopni zajistit rovněž překlad obchodního rejstříku do:
italštiny, francouzštiny, ruštiny, polštiny, angličtiny, španělštiny, němčiny, ukrajinštiny, maďarštiny a do dalších jazyků z naší nabídky.

Všeobecně ohledně odborných překladů:

Odborný překlad je cizojazyčný převod textu z oblasti vědy a techniky. Protože odborný text nepůsobí tolik na fantazii a emoce jako spíše na rozum, vyjadřuje se v pojmech, termínech a definicích, musí překladatel odborného textu znát terminologii příslušného oboru a orientovat se v oboru samém. Nemusí dbát na individuální styl autora a zachovávat jeho estetické principy, což však neznamená, že by odborný styl směl být kostrbatý a nemotorný. Na určitou přirozenou eleganci je třeba dbát.

V některých případech mají ovšem i odborné texty výrazný autorský styl (např. spisy filozofické a esejistické), který by se z překladu neměl vytratit. Odborný překlad se pak blíží překladu literárnímu.

Zdroj: https://cs.wikipedia.org/wiki/Odborný_překlad

Překlad obchodního rejstříku do italštiny, Překlad obchodního rejstříku do španělštiny, Překlad obchodního rejstříku do ukrajinštiny, Překlad obchodního rejstříku do maďarštiny, Překlad obchodního rejstříku do němčiny, Překlad obchodního rejstříku do polštiny, Překlad obchodního rejstříku do ruštiny, Překlad obchodního rejstříku do francouzštiny, Překlad obchodního rejstříku do angličtiny