Překlad - občanský průkaz

Hledáte odborného překladatele? Našli jste! Profesionální překlady od rodilých mluvčích a soudních překladatelů.

Občanský průkaz - Překlad

Hledáte překladatele? Jste na správné adrese!

Máme bohaté zkušenosti s tímto druhem překladu.

Pro kalkulaci překladu zdarma prosím zašlete e-mail s překladem. Kalkulaci dostanete zcela zdarma nejpozději do jedné hodiny. Nebo můžete využít našeho kalkulačního formuláře.

Překlad občanského průkazu vyhotovíme rychle a kvalitně i s úředním razítkem (soudním ověřením).

OBJEDNEJTE SI KALKULACI ZDARMA

Nabízíme tyto služby: překlady, soudní překlady neboli úřední překlady, korektury a tlumočení pro lokalitu

Konkrétně: běžný překlad občanského průkazu, soudní překlad občanského průkazu (úřední překlad občanského průkazu), korekturu občanského průkazu.

Pro více informací ohledně našich překladů přejděte na úvodní stránku kliknutím zde:

PŘEKLADY S.R.O. – ÚVODNÍ STRÁNKA

Přeložíme vám občanský průkaz do angličtiny nebo z angličtiny. Jsme schopni zajistit rovněž překlad občanského průkazu do:
polštiny, španělštiny, němčiny, angličtiny, ruštiny, francouzštiny, italštiny, maďarštiny, ukrajinštiny a do dalších jazyků z naší nabídky.

Všeobecně ohledně odborných překladů:

Odborný překlad je cizojazyčný převod textu z oblasti vědy a techniky. Protože odborný text nepůsobí tolik na fantazii a emoce jako spíše na rozum, vyjadřuje se v pojmech, termínech a definicích, musí překladatel odborného textu znát terminologii příslušného oboru a orientovat se v oboru samém. Nemusí dbát na individuální styl autora a zachovávat jeho estetické principy, což však neznamená, že by odborný styl směl být kostrbatý a nemotorný. Na určitou přirozenou eleganci je třeba dbát.

V některých případech mají ovšem i odborné texty výrazný autorský styl (např. spisy filozofické a esejistické), který by se z překladu neměl vytratit. Odborný překlad se pak blíží překladu literárnímu.

Zdroj: https://cs.wikipedia.org/wiki/Odborný_překlad

Překlad občanského průkazu do němčiny, Překlad občanského průkazu do polštiny, Překlad občanského průkazu do maďarštiny, Překlad občanského průkazu do italštiny, Překlad občanského průkazu do ruštiny, Překlad občanského průkazu do angličtiny, Překlad občanského průkazu do španělštiny, Překlad občanského průkazu do francouzštiny, Překlad občanského průkazu do ukrajinštiny