Překlad - list vlastnictví

Hledáte odborného překladatele? Našli jste! Profesionální překlady od rodilých mluvčích a soudních překladatelů.

List vlastnictví - Překlad

Hledáte překladatele? Jste na správné adrese!

Máme bohaté zkušenosti s tímto druhem překladu.

Pro kalkulaci překladu zdarma prosím zašlete e-mail s překladem. Kalkulaci dostanete zcela zdarma nejpozději do jedné hodiny. Nebo můžete využít našeho kalkulačního formuláře.

Překlad listu vlastnictví vyhotovíme rychle a kvalitně i s úředním razítkem (soudním ověřením).

OBJEDNEJTE SI KALKULACI ZDARMA

Nabízíme tyto služby: překlady, soudní překlady neboli úřední překlady, korektury a tlumočení pro lokalitu

Konkrétně: běžný překlad listu vlastnictví, soudní překlad listu vlastnictví (úřední překlad listu vlastnictví), korekturu listu vlastnictví.

Pro více informací ohledně našich překladů přejděte na úvodní stránku kliknutím zde:

PŘEKLADY S.R.O. – ÚVODNÍ STRÁNKA

Přeložíme vám list vlastnictví do angličtiny nebo z angličtiny. Jsme schopni zajistit rovněž překlad listu vlastnictví do:
ruštiny, maďarštiny, italštiny, němčiny, ukrajinštiny, polštiny, angličtiny, francouzštiny, španělštiny a do dalších jazyků z naší nabídky.

Všeobecně ohledně odborných překladů:

Odborný překlad je cizojazyčný převod textu z oblasti vědy a techniky. Protože odborný text nepůsobí tolik na fantazii a emoce jako spíše na rozum, vyjadřuje se v pojmech, termínech a definicích, musí překladatel odborného textu znát terminologii příslušného oboru a orientovat se v oboru samém. Nemusí dbát na individuální styl autora a zachovávat jeho estetické principy, což však neznamená, že by odborný styl směl být kostrbatý a nemotorný. Na určitou přirozenou eleganci je třeba dbát.

V některých případech mají ovšem i odborné texty výrazný autorský styl (např. spisy filozofické a esejistické), který by se z překladu neměl vytratit. Odborný překlad se pak blíží překladu literárnímu.

Zdroj: https://cs.wikipedia.org/wiki/Odborný_překlad

Nově můžeme nabídnout překlad „listu vlastnictví“ taky z/do albánštiny, gruzínštiny, hebrejštiny, makedonštiny, perštiny, vietnamštiny a mongolštiny.

Překlad listu vlastnictví do španělštiny, Překlad listu vlastnictví do francouzštiny, Překlad listu vlastnictví do ukrajinštiny, Překlad listu vlastnictví do polštiny, Překlad listu vlastnictví do italštiny, Překlad listu vlastnictví do maďarštiny, Překlad listu vlastnictví do angličtiny, Překlad listu vlastnictví do němčiny, Překlad listu vlastnictví do ruštiny , z/do arabštiny, z/do běloruštiny, z/do bulharštiny, z/do chorvatštiny, z/do danštiny, z/do estonštiny, z/do finštiny, z/do holandštiny, z/do japonštiny, z/do litevštiny, z/do lotyštiny, z/do norštiny, z/do portugalštiny, z/do řečtiny, z/do rumunštiny, z/do slovinštiny, z/do srbštiny, z/do švédštiny, z/do turečtiny