Překlad do dánštiny, z dánštiny společenská smlouva

Hledáte odborného překladatele? Našli jste! Profesionální překlady dánštiny od rodilých mluvčích a soudních překladatelů.

Společenská smlouva - Překlad – Dánský jazyk

Hledáte překladatele dánského jazyka? Jste na správné adrese!

Objednejte si odborný překlad u nás, aniž byste museli někam chodit.

Pro kalkulaci překladu zdarma prosím zašlete e-mail s překladem. Kalkulaci dostanete zcela zdarma nejpozději do jedné hodiny. Nebo můžete využít našeho kalkulačního formuláře.

Přeložíme vám společenské smlouvy rychle a kvalitně i s úředním razítkem (soudním ověřením).

OBJEDNEJTE SI KALKULACI ZDARMA

Nabízíme tyto služby: překlady, soudní překlady neboli úřední překlady, korektury a tlumočení

Konkrétně: běžný překlad společenské smlouvy z/do dánštiny, soudní překlad společenské smlouvy z/do dánštiny (úřední překlad společenské smlouvy z/do dánštiny), korekturu společenské smlouvy z/do dánštiny.

Pro více informací ohledně našich překladů přejděte na úvodní stránku kliknutím zde:

PŘEKLADY S.R.O. – ÚVODNÍ STRÁNKA

Přeložíme vám společenská smlouva do dánštiny nebo z dánštiny. Jsme schopni zajistit rovněž překlad společenské smlouvy do:
španělštiny, polštiny, italštiny, francouzštiny, maďarštiny, ukrajinštiny, ruštiny, němčiny a do dalších jazyků z naší nabídky.

Dánština

Dánština, (dánsky dansk) je severogermánský jazyk, kterým hovoří okolo 5,5 milionu lidí, a to především v Dánsku. Početné jazykové menšiny žijí v severoněmecké spolkové zemi Šlesvicko-Holštýnsko, na Faerských ostrovech a v Grónsku. Je blízce příbuzná s norštinou a švédštinou, s nimiž je do jisté míry vzájemně srozumitelná.

Gramatická struktura dánštiny je podobná norštině a švédštině, především norštině, resp. její spisovné variantě bokmål, což vyplývá ze skutečnosti, že Norsko bylo od roku 1380 do roku 1814 pod dánskou vládou a dánština tam byla po celou dobu úředním a spisovným jazykem. Bokmål byl kodifikován na základě jazyka dánsko-norského.

V morfologii dánštiny došlo během historického vývoje ke značným zjednodušením (zejména ohýbání), což jí v současnosti dává charakter analytického jazyka.

Zdroj: https://cs.wikipedia.org/wiki/Dánština