Překlad do španělštiny, z španělštiny: zadávací podmínky výběrového řízení

Hledáte odborného překladatele? Našli jste! Profesionální překlady španělštiny od rodilých mluvčích a soudních překladatelů.

Zadávací podmínky výběrového řízení - Překlad – Španělský jazyk

Hledáte překladatele španělského jazyka? Jste na správné adrese!

Máme bohaté zkušenosti s tímto druhem překladu.

Pro kalkulaci překladu zdarma prosím zašlete e-mail s překladem. Kalkulaci dostanete zcela zdarma nejpozději do jedné hodiny. Nebo můžete využít našeho kalkulačního formuláře.

Překlad zadávacích podmínek výběrového řízení vyhotovíme rychle a kvalitně i s úředním razítkem (soudním ověřením).

OBJEDNEJTE SI KALKULACI ZDARMA

Nabízíme tyto služby: překlady, soudní překlady neboli úřední překlady, korektury a tlumočení pro lokalitu

Konkrétně: běžný překlad zadávacích podmínek výběrového řízení z/do španělštiny, soudní překlad zadávacích podmínek výběrového řízení z/do španělštiny (úřední překlad zadávacích podmínek výběrového řízení z/do španělštiny), korekturu zadávacích podmínek výběrového řízení z/do španělštiny.

Pro více informací ohledně našich překladů přejděte na úvodní stránku kliknutím zde:

PŘEKLADY S.R.O. – ÚVODNÍ STRÁNKA

Přeložíme vám zadávací podmínky výběrového řízení do španělštiny nebo ze španělštiny. Jsme schopni zajistit rovněž překlad zadávacích podmínek výběrového řízení do:
maďarštiny, italštiny, angličtiny, němčiny, francouzštiny, polštiny, ruštiny, ukrajinštiny a do dalších jazyků z naší nabídky.

Všeobecně Španělska:

Španělsko, oficiálně Španělské království (španělsky a galicijsky Reino de España; katalánsky Regne d'Espanya; baskicky Espainiako Erresuma) je stát ležící na Pyrenejském poloostrově. Na západě hraničí s Portugalskem, na severovýchodě s Andorrou a Francií a na jihu s Gibraltarem; španělské severoafrické državy Ceuta a Melilla mají pozemní hranici s Marokem. Ke Španělskému království patří i Kanárské ostrovy v Atlantském oceánu a Baleáry ve Středozemním moři. Součástí Španělska je i katalánské město Llívia, které je zcela obklopeno územím Francie.

Španělsko je konstituční monarchií, členem Evropské unie, NATO a dalších organizací. Podle demokratické ústavy z roku 1978 je v celé zemi úředním jazykem španělština (kastilština); další jazyky jsou uznávány jako úřední jednotlivými autonomními společenstvími.

Zdroj: https://cs.wikipedia.org/wiki/Španělsko