Překlad do maďarštiny, z maďarštiny: výpis z katastru nemovitostí

Hledáte odborného překladatele? Našli jste! Profesionální překlady maďarštiny od rodilých mluvčích a soudních překladatelů.

Výpis z katastru nemovitostí - Překlad – Maďarský jazyk

Hledáte překladatele maďarského jazyka? Jste na správné adrese!

Máme bohaté zkušenosti s tímto druhem překladu.

Pro kalkulaci překladu zdarma prosím zašlete e-mail s překladem. Kalkulaci dostanete zcela zdarma nejpozději do jedné hodiny. Nebo můžete využít našeho kalkulačního formuláře.

Překlad výpisu z katastru nemovitostí vyhotovíme rychle a kvalitně i s úředním razítkem (soudním ověřením).

OBJEDNEJTE SI KALKULACI ZDARMA

Nabízíme tyto služby: překlady, soudní překlady neboli úřední překlady, korektury a tlumočení pro lokalitu

Konkrétně: běžný překlad výpisu z katastru nemovitostí z/do maďarštiny, soudní překlad výpisu z katastru nemovitostí z/do maďarštiny (úřední překlad výpisu z katastru nemovitostí z/do maďarštiny), korekturu výpisu z katastru nemovitostí z/do maďarštiny.

Pro více informací ohledně našich překladů přejděte na úvodní stránku kliknutím zde:

PŘEKLADY S.R.O. – ÚVODNÍ STRÁNKA

Přeložíme vám výpis z katastru nemovitostí do maďarštiny nebo z maďarštiny. Jsme schopni zajistit rovněž překlad výpisu z katastru nemovitostí do:
francouzštiny, italštiny, španělštiny, němčiny, angličtiny, ruštiny, ukrajinštiny, polštiny a do dalších jazyků z naší nabídky.

Všeobecně ohledně Maďarska:

Maďarsko (maďarsky zvuk Magyarország), v letech 1989–2011 oficiálně Maďarská republika (maďarsky zvuk Magyar Köztársaság), je vnitrozemský stát ležící ve střední Evropě. Maďarsko hraničí s Rakouskem (366 km) a Slovinskem (102 km) na západě, s Chorvatskem (329 km) a Srbskem (151 km) na jihu, s Rumunskem (443 km) a Ukrajinou (103 km) na východě a se Slovenskem (677 km) na severu. Maďarsko je členem OSN, NATO, OECD, WTO, Rady Evropy, EU, Schengenského prostoru a Visegrádské skupiny.

Maďarsko je mnoha lidmi vnímáno jako země lázní, vína a ostrých jídel.[4][5] Dnešní tvář Maďarska vznikla kombinací mnoha vlivů, jak z původního domova Maďarů na Uralu, tak nejrůznějších vlivů evropských, a to jak z oblastí západních, více však z oblastí na jihovýchod od země, zvláště během dlouhé doby, kdy byla značná část Uherska obsazena Osmanskou říší. Asi nejtypičtějším znakem původu Maďarů je jejich jazyk. Maďarština, která patří k ugrofinské jazykové skupině, je vzdáleně příbuzná několika jazykům, kterými se mluví na severu a severovýchodě Evropy (finština, estonština, komi aj.). Nejpodobnější jazyky se dochovaly ve zbytcích v ruském Chantymansijském autonomním okruhu na západní Sibiři. Maďaři, vedení Arpádem, přišli do Evropy koncem 9. století. Od té doby jsou Maďaři a jejich Maďarsko nedílnou součástí Evropy.[6] Novodobé dějiny Maďarska jsou například těsně spjaty s českými, slovenskými, rakouskými i balkánskými dějinami.

Zdroj: https://cs.wikipedia.org/wiki/Maďarsko