Překlad do ukrajinštiny, z ukrajinštiny: potvrzení o zaměstnání

Hledáte odborného překladatele? Našli jste! Profesionální překlady ukrajinštiny od rodilých mluvčích a soudních překladatelů.

Potvrzení o zaměstnání - Překlad – Ukrajinský jazyk

Hledáte překladatele ukrajinského jazyka? Jste na správné adrese!

Máme bohaté zkušenosti s tímto druhem překladu.

Pro kalkulaci překladu zdarma prosím zašlete e-mail s překladem. Kalkulaci dostanete zcela zdarma nejpozději do jedné hodiny. Nebo můžete využít našeho kalkulačního formuláře.

Překlad potvrzení o zaměstnání vyhotovíme rychle a kvalitně i s úředním razítkem (soudním ověřením).

OBJEDNEJTE SI KALKULACI ZDARMA

Nabízíme tyto služby: překlady, soudní překlady neboli úřední překlady, korektury a tlumočení pro lokalitu

Konkrétně: běžný překlad potvrzení o zaměstnání z/do ukrajinštiny, soudní překlad potvrzení o zaměstnání z/do ukrajinštiny (úřední překlad potvrzení o zaměstnání z/do ukrajinštiny), korekturu potvrzení o zaměstnání z/do ukrajinštiny.

Pro více informací ohledně našich překladů přejděte na úvodní stránku kliknutím zde:

PŘEKLADY S.R.O. – ÚVODNÍ STRÁNKA

Přeložíme vám potvrzení o zaměstnání do ukrajinštiny nebo z ukrajinštiny. Jsme schopni zajistit rovněž překlad potvrzení o zaměstnání do:
němčiny, polštiny, španělštiny, italštiny, francouzštiny, ruštiny, angličtiny, maďarštiny a do dalších jazyků z naší nabídky.

Všeobecně ohledně Ukrajiny:

Ukrajina (ukrajinsky Україна) je země ležící ve východní Evropě; na východě hraničí s Ruskem, na jihozápadě s Moldavskem (včetně neuznaného Podněstří), Rumunskem, na západě s Maďarskem, Slovenskem a Polskem, na severu s Běloruskem. Jižní hranice je tvořena Černým a Azovským mořem, přičemž mezi těmito dvěma moři se nachází poloostrov Krym. Hlavní město Kyjev leží na Dněpru, největší ukrajinské řece.

Ukrajinská republika získala nezávislost roku 1991 po rozpadu Sovětského svazu; zároveň je zakládajícím členem Společenství nezávislých států. Ukrajina je unitární stát, který se dělí na 24 oblastí, dvě města se zvláštním statusem (Kyjev a Sevastopol) a autonomní republiku Krym. Poloostrov Krym včetně města Sevastopolu byl v březnu 2014 anektován Ruskou federací.

Zdroj: https://cs.wikipedia.org/wiki/Ukrajina