Úřední překlady ukrajinštiny Česká Lípa

Hledáte odborného překladatele ukrajinského jazyka? Našli jste! Jako členové moderní internetové komunity jsme již více jak 10 let blízko Vás v lokalitě Česká Lípa

Překlad z/do ukrajinštiny Česká Lípa

Hledáte překladatele ukrajinštiny? Jste na správné adrese!

Objednejte si odborný překlad u nás, aniž byste museli někam chodit.

Pro kalkulaci překladu ukrajinštiny zdarma prosím zašlete e-mail s překladem. Kalkulaci dostanete zcela zdarma nejpozději do jedné hodiny.

Veškeré překlady stačí pouze naskenovat nebo zaslat v elektronické podobě e-mailem z pohodlí vašeho domova z místa Česká Lípa.

OBJEDNEJTE SI KALKULACI ZDARMA

Nabízíme tyto služby: překlady, soudní překlady neboli úřední překlady, korektury a tlumočení pro lokalitu Česká Lípa

Pokud chcete zjistit více informací ohledně našich překladů ukrajinštiny, přejděte na tuto stránku:

UKRAJINSKÝ JAZYK

Osobní předání v lokalitě Česká Lípa bohužel nebude možné. Obsloužíme Vás korespondenčně. Prosíme o zaslání elektronické podoby dokumentů (sken) na náš e-mail. Hotové překlady Vám doručíme velice rychle elektronicky nebo kurýrem.

V lokalitě Česká Lípa nabízíme mezi jinými:

Odborné překlady ukrajinštiny, Tlumočení ukrajinštiny, Korektury z/do ukrajinštiny, Technické překlady ukrajinštiny, Expresní překlady z/do ukrajinštiny, Soudní překlady (překladatel) z/do ukrajinštiny, Právní překlady z/do ukrajinštiny

Něco málo o ukrajinštině:

Ukrajinský jazyk neboli ukrajinština (zastarale maloruština, rusínština, ruština) je východoslovanský jazyk, nejvíce příbuzný s ruštinou a běloruštinou, poté s polštinou a slovenštinou.

Patří mezi slovanské jazyky, do rodiny indoevropských. Vyvinula se z východních nářečí praslovanštiny.

Ukrajinština je úředním jazykem druhého největšího evropského státu Ukrajiny. Ve východní a jižní části jejího území si ovšem konkuruje s ruštinou, ukrajinsky se tam mluví hlavně na venkově; na Donbasu a na Krymu je používanější ruština, avšak ve střední a především v západní části země ukrajinština převažuje zcela jednoznačně.

Vedle Ukrajiny má ukrajinština status oficiálního jazyka také v neuznané separatistické republice Podněstří a v několika obcích ve Vojvodině. Kromě toho používá ukrajinštinu ukrajinská menšina především na východním Slovensku, v jihovýchodním Polsku, České republice, Spojených státech a jinde.

Zdroj: https://cs.wikipedia.org/wiki/Ukrajinština