Úřední překlady španělštiny Týniště nad Orlicí

Hledáte odborného překladatele španělského jazyka? Našli jste! Jako členové moderní internetové komunity jsme již více jak 10 let blízko Vás v lokalitě Týniště nad Orlicí

Překlad z/do španělštiny Týniště nad Orlicí

Hledáte překladatele španělštiny? Jste na správné adrese!

Objednejte si odborný překlad u nás, aniž byste museli někam chodit.

Pro kalkulaci překladu španělštiny zdarma prosím zašlete e-mail s překladem. Kalkulaci dostanete zcela zdarma nejpozději do jedné hodiny.

Veškeré překlady stačí pouze naskenovat nebo zaslat v elektronické podobě e-mailem z pohodlí vašeho domova z místa Týniště nad Orlicí.

OBJEDNEJTE SI KALKULACI ZDARMA

Nabízíme tyto služby: překlady, soudní překlady neboli úřední překlady, korektury a tlumočení pro lokalitu Týniště nad Orlicí

Pokud chcete zjistit více informací ohledně našich překladů španělštiny, přejděte na tuto stránku:

ŠPANĚLSKÝ JAZYK

Osobní předání v lokalitě Týniště nad Orlicí bohužel nebude možné. Obsloužíme Vás korespondenčně. Prosíme o zaslání elektronické podoby dokumentů (sken) na náš e-mail. Hotové překlady Vám doručíme velice rychle elektronicky nebo kurýrem.

V lokalitě Týniště nad Orlicí nabízíme mezi jinými:

Odborné překlady španělštiny, Soudní překlady (překladatel) z/do španělštiny, Technické překlady španělštiny, Expresní překlady z/do španělštiny, Korektury z/do španělštiny, Právní překlady z/do španělštiny, Tlumočení španělštiny

Něco málo o španělštině:

Španělština (neboli kastilština) je jeden z nejrozšířenějších světových jazyků. Spadá do kategorie románských jazyků.

Španělština je úředním jazykem ve Španělsku, ve většině států Jižní a Střední Ameriky a v Rovníkové Guineji, velmi rozšířená je také ve Spojených státech, na Filipínách a v mnoha dalších zemích světa. Počet rodilých mluvčích se pohybuje okolo 400 miliónů.

Jazyky Pyrenejského poloostrova se většinou vyvinuly z lidové latiny římských provincií Hispania Citerior a Hispania Ulterior.

Po vpádu Arabů v 8. století se ustavily dva regiony s odlišným jazykovým vývojem: jižní Al-Andalus hovořil dialekty ovlivněnými arabštinou, které jsou shrnovány pod pojem mozarabština, zatímco na křesťanském severu, ovlivněném gótskou kulturou, se kromě kastilštiny postupně vyvinula katalánština, asturština, aragonština a galicijština.

Zdroj: https://cs.wikipedia.org/wiki/Španělština