Úřední překlady francouzštiny Havířov

Hledáte odborného překladatele francouzského jazyka? Našli jste! Jako členové moderní internetové komunity jsme již více jak 10 let blízko Vás v lokalitě Havířov

Překlad z/do francouzštiny Havířov

Hledáte překladatele francouzštiny? Jste na správné adrese!

Objednejte si odborný překlad u nás, aniž byste museli někam chodit.

Pro kalkulaci překladu francouzštiny zdarma prosím zašlete e-mail s překladem. Kalkulaci dostanete zcela zdarma nejpozději do jedné hodiny.

Veškeré překlady stačí pouze naskenovat nebo zaslat v elektronické podobě e-mailem z pohodlí vašeho domova z místa Havířov.

OBJEDNEJTE SI KALKULACI ZDARMA

Nabízíme tyto služby: překlady, soudní překlady neboli úřední překlady, korektury a tlumočení pro lokalitu Havířov

Pokud chcete zjistit více informací ohledně našich překladů francouzštiny, přejděte na tuto stránku:

FRANCOUZSKÝ JAZYK

Osobní předání v lokalitě Havířov bohužel nebude možné. Obsloužíme Vás korespondenčně. Prosíme o zaslání elektronické podoby dokumentů (sken) na náš e-mail. Hotové překlady Vám doručíme velice rychle elektronicky nebo kurýrem.

V lokalitě Havířov nabízíme mezi jinými:

Odborné překlady francouzštiny, Korektury z/do francouzštiny, Soudní překlady (překladatel) z/do francouzštiny, Právní překlady z/do francouzštiny, Tlumočení francouzštiny, Technické překlady francouzštiny, Expresní překlady z/do francouzštiny

O francouzštině:

Francouzština (dříve též nazývaná franština) je románský jazyk, kterým se hovoří především ve Francii, Belgii, Švýcarsku, Kanadě a v mnoha zemích v Africe.

Prvopočátky vývoje francouzštiny jako románského jazyka jsou spojovány s postupným pronikáním římského vojevůdce Julia Caesara do Galie v letech 58 až 52 př. n. l. Římané s sebou přinesli svůj talent pro správu území a jako vítězové se ujali administrativy v zemi. Úředním jazykem se stala latina (především ve formě mluvené vulgární latiny).

Původní keltský jazyk Galů přežíval i nadále, a to převážně v mluvené podobě na venkově, zčásti i v městských domácnostech.

Zdroj: https://cs.wikipedia.org/wiki/Francouzština