Obousměrné překlady francouzštiny

Servírujeme odborné, úřední i všeobecné překlady s ohledem na jazyková specifika francouzského jazyka i odlišnost kulturního prostředí. Potřebujete spíš tlumočení? Zvládneme i to.

Překlady francouzštiny

Objednejte si u nás překlady francouzštiny, ať už potřebujete překlad rodného listu nebo třeba obsáhlý manuál pro zaměstnance vaší firmy. Překládáme v obou směrech (z/do francouzštiny).

Vyplňte nezávazně formulář pro bezplatnou kalkulaci překladu a zjistěte do 1 hodiny, že jste našli kvalitu i dobrou cenu v jednom. Tak jako naši spokojení klienti.

Ceny překladů a tlumočení naleznete v ceníku.

Zajistíme také tlumočníka francouzského jazyka, který prolomí každou bariéru mezi vámi a francouzsky hovořící stranou.

Naši překladatelé nebo tlumočníci francouzštiny pro vás:

  • přeloží právnické dokumenty (více o soudních nebo úředně ověřených překladech), texty pro každý obor s ohledem na odbornou terminologii i specifický kontext. Z/do francouzštiny překládáme také tzv. všeobecné překlady (neformální korespondenci, abstrakty, atp.).
  • zkontrolují a opraví francouzský překlad - korekturu rodilým mluvčím francouzštiny doporučujeme zejména u textů určených k vysokonákladovému tisku.
  • přetlumočí soukromé i firemní jednání od pracovních schůzek přes tlumočení na úřadech, konferencích a dalších akcích.

Jak málo stačí, abyste získali překlad z/do francouzštiny nebo přímo tlumočníka?

Zavolejte nám nebo napište. Na nezávaznou kalkulaci reagujeme do 1 hodiny. Ceny jsou při včasném objednání velice příjemné, ale poradíme si i s expresními překlady, které poptáte na poslední chvíli. Nejpřesnější cenu získáte díky bezplatné kalkulaci.

TIP Překlady s. r. o.: Dokumenty v rozsahu do 5 normostran objednané v dopoledních hodinách jsme schopni dodat expresně do druhého dne za běžnou cenu!

Ručíme za kvalitní překlady bez zbytečných nepřesností

Naše překladatele francouzštiny hledáme a pečlivě z nich vybíráme ty s několikaletou aktivní překladatelskou praxí. Díky tomu jsme schopní zajistit překlady z různých oborů (weby, překlad literatury, reklama, finance, atd.).

Objednat překlad nebo tlumočení francouzštiny