Úřední překlady estonštiny Havlíčkův Brod

Hledáte odborného překladatele estonského jazyka? Našli jste! Jako členové moderní internetové komunity jsme již více jak 10 let blízko Vás v lokalitě Havlíčkův Brod

Překlad z/do estonštiny Havlíčkův Brod

Hledáte překladatele estonštiny? Jste na správné adrese!

Objednejte si odborný překlad u nás, aniž byste museli někam chodit.

Pro kalkulaci překladu estonštiny zdarma prosím zašlete e-mail s překladem. Kalkulaci dostanete zcela zdarma nejpozději do jedné hodiny.

Veškeré překlady stačí pouze naskenovat nebo zaslat v elektronické podobě e-mailem z pohodlí vašeho domova z místa Havlíčkův Brod.

OBJEDNEJTE SI KALKULACI ZDARMA

Nabízíme tyto služby: překlady, soudní překlady neboli úřední překlady, korektury a tlumočení pro lokalitu Havlíčkův Brod

Pokud chcete zjistit více informací ohledně našich překladů estonštiny, přejděte na tuto stránku:

ESTONSKÝ JAZYK

Osobní předání v lokalitě Havlíčkův Brod bohužel nebude možné. Obsloužíme Vás korespondenčně. Prosíme o zaslání elektronické podoby dokumentů (sken) na náš e-mail. Hotové překlady Vám doručíme velice rychle elektronicky nebo kurýrem.

V lokalitě Havlíčkův Brod nabízíme mezi jinými:

Právní překlady z/do estonštiny, Korektury z/do estonštiny, Tlumočení estonštiny, Odborné překlady estonštiny, Technické překlady estonštiny, Expresní překlady z/do estonštiny, Soudní překlady (překladatel) z/do estonštiny

Estonština:

Estonština (estonsky eesti keel) je jazyk baltofinské větve ugrofinských jazyků. Estonština je příbuzná s finštinou a vzdáleně také s maďarštinou. Do skupiny ugrofinských jazyků patří také několik malých jazyků, například livonština, karelština, laponština, marijština a další. Estonština není příbuzná s jazyky sousedních národů (ruštinou, lotyštinou, švédštinou), které patří do indoevropské jazykové rodiny.

Estonsky jakožto mateřským jazykem mluví celostvětově přibližně 1,1 milionu lidí, z nichž většina (asi 922 000) žije v Estonsku. Estonština je jediným úředním jazykem v Estonsku a jedním z dvaceti tří úředních jazyků Evropské unie.

Jedním z charakteristických rysů estonštiny je trojí délka hlásek: krátká, dlouhá a předlouhá. Těchto různých délek nabývají nejen samohlásky, ale i souhlásky.

Zdroj: https://cs.wikipedia.org/wiki/Estonština