Technické překlady Hranice (okres Cheb)

Hledáte technického překladatele? Našli jste! Jako členové moderní internetové komunity jsme již více jak 9 let blízko Vás v lokalitě Hranice (okres Cheb)

Technický překlad Hranice (okres Cheb)

Hledáte technického překladatele? Jste na správné adrese!

Objednejte si technický překlad u nás, aniž byste museli někam chodit.

Pro kalkulaci technického překladu zdarma prosím zašlete e-mail s překladem. Kalkulaci dostanete zcela zdarma nejpozději do jedné hodiny.

Veškeré překlady stačí pouze naskenovat nebo zaslat v elektronické podobě e-mailem z pohodlí vašeho domova z místa Hranice (okres Cheb).

OBJEDNEJTE SI KALKULACI ZDARMA

Nabízíme tyto služby: překlady, soudní překlady neboli úřední překlady, korektury a tlumočení pro lokalitu Hranice (okres Cheb)

Pro více informací ohledně našich technických překladů přejděte na úvodní stránku kliknutím zde:

PŘEKLADY S.R.O. – ÚVODNÍ STRÁNKA

Osobní předání v lokalitě Hranice (okres Cheb) bohužel nebude možné. Obsloužíme Vás korespondenčně. Prosíme o zaslání elektronické podoby dokumentů (sken) na náš e-mail. Hotové překlady Vám doručíme velice rychle elektronicky nebo kurýrem.

V lokalitě Hranice (okres Cheb) nabízíme:

technické překlady z/do polštiny, technické překlady z/do ruštiny, technické překlady z/do angličtiny, technické překlady z/do čínštiny, technické překlady z/do němčiny

Poskytujeme tyto druhy technických překladů:

Technické překlady Hranice (okres Cheb): Návod k obsluze, Technická zpráva, Návod k použití, Odborný text, Prohlášení o shodě, Manuál, Technologické postupy, Revizní zpráva, Certifikát, Norma, Příručka

Všeobecné informace ohledně překladu

Překlad je písemný převod (zpravidla také psaného) originálního textu z jednoho jazyka do druhého, provedeného překladatelem. Více na: https://cs.wikipedia.org/wiki/Překlad