Nabídka práce

Nabídka práce v překladatelské agentuře. Více se dozvíte níže...

Managerka projektů , Práce v překladatelské agentuře, polský jazyk nutný

Možno pracovat jenom 2 týdny v měsíci, možný i částečný úvazek.
Internetová překladatelská agentura Překlady s.r.o. hledá pracovnici třeba i na částečný pracovní úvazek v okolí Jablunkova nebo Třince (Třinec a okolí – místo práce Jablunkov) na pozici:

Manažerka zakázek v překladatelské agentuře.

POZOR- nehlaste se někdo, kdo bydlí více jak cca 30 km od Jablunkova.

Náplň práce:
- sjednávání zakázek a obsluha klientů požadujících překlady nebo tlumočení pomocí telefonu a internetu (e-mail)

2 týdny v měsíci je pracovní doba od 8 hod do cca 18 – 19 hod (možno i částečně z domu), další 2 týdny volno. Později možno přibrat fakturaci a zvýšit si plat o dalších cca 5 000 Kč.

Pracoviště: kancelář se nachází v Jablunkově. Práce probíhá od pondělí do pátku na pracovišti v kanceláři (možno i částečně z domu) a částečně taky v sobotu a neděli z domova.

Požadavky:

Jazyky:
Polština slovem i písmem (podmínka, pokud neovládáte, nehlaste se), angličtina, němčina, ruština výhodou.

Vzdělání:
VŠ ekonomická nebo podobného zaměření, eventuálně střední škola ekonomického směru nebo gymnázium.

Praxe:
jakákoliv agenturní praxe výhodou.

Schopnosti:
1. Příjemné vystupování v telefonu při sjednávání zakázek, bystrost, šikovnost, houževnatost.
2. Ovládání PC a internetu a kancelářských programů jako je Office atd..

Odměna:
22 000 Kč – 34 000 Kč hrubého za 2 týdny práce + možnst si po zapracování přibrat fakturaci za cca 5 000 Kč (v částce je zahrnuta fixní část platu 12 000 Kč a pohyblivá v závislosti na objemu realizovaných zakázek. Práce je vždy dost, takže se nestává, že by nebyly zakázky).
V případě zájmu pošlete životopis s fotkou na: cieslar@preklady111.cz do 11.08.2019 a my Vás budeme kontaktovat.