Odborné překlady od odborníků

Každý obor má svá specifika. Díky dlouholetým zkušenostem a moderním technologiím Vám dokážeme přeložit cokoliv.

Odborné překlady

U odborných překladů je každý detail nesmírně důležitý. Abyste se vyhnuli drobným chybám, které mohou zcela změnit význam textu, spolehněte se na naši ověřenou překladatelskou praxi. Ve všech námi nabízených jazycích poskytujeme následující odborné překlady a služby.

Právní překlady

Soudní dokumenty, obchodní smlouvy, korespondenci se státní správou nebo mezinárodními institucemi – to vše a mnoho dalších dokumentů s právní náplní Vám přeložíme spolehlivě, bez chyb a v případě potřeby i s kulatým razítkem.

Technické překlady

Překlady návodů, technických textů, výrobní korespondence a všech dokumentů vyžadující technickou mluvu Vám rádi provedeme k Vaší maximální spokojenosti. Obraťte se na nás s technickými překlady.

Expresní překlady

Potřebujete text opravdu rychle? Uděláme maximum pro to, abyste ho získali včas. V závislosti na délce textu jsme schopni provést překlad také ihned nebo do druhého dne.

Překlady webových stránek

I překlady internetových stránek mají svá specifika – správná klíčová slova, zachování jazykového stylu vzhledem k náplni stránek atp. Provedeme překlad tak, aby byly Vaše webové stránky dokonalou kopií původní jazykové verze.

Překlady knih

Máme řadu zkušeností s překlady knih, a proto Vám dokážeme nabídnout 100% služby, včetně zachování formátu textu, stránkování, překladů rejstříků atd.

CAT nástroje

Používáme aktualizované CAT nástroje – databáze překládaných výrazů, které usnadňují odborné překlady a zaručují konzistentní překlady opakujících se frází a slov. Jsme samozřejmě bez problémů schopni využít i Vaši CAT databázi, pokud to budete vyžadovat.

Lékařské překlady

Provádíme lékařské překlady ve všech námi nabízených jazycích. Specializujeme se na relativně úzký okruh jazyků, abychom dokázali zaručit vysokou kvalitu překladu i v lékařském oboru.

Finanční překlady

Díky naší dlouholeté tradici máme bohaté zkušenosti i s finančními překlady. Obraťte se na nás s odbornými finančními texty, daňovým přiznáním či jinými dokumenty, vyžadujícími znalost finančního jazyka.